fbpx

Ранковий гороскоп на 7 квітня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Сьогодні хтось зможе остаточно і безповоротно зіпсувати вам настрій однією лише своєю присутністю. Ваше завдання – не дозволити цього. Постарайтеся не звертати ні найменшої уваги на такий об’єкт, що вас дратує, і поганий настрій буде забезпечено йому, а не вам.

Телець

Уважно оглядаючи свою власність, ви сьогодні схильні будете здивуватися: “І це все?!” Якщо ви не можете оцінити те, що маєте, ви, ймовірно, цього не варті. Кохання, здоров’я та сім’я ціни не мають.

Близнюки

Сьогоднішній день хороший для подарунків. Вони будуть прийняті із захопленням, у чому б вони не полягали.

Рак

Ваші шанси на успіх будуть змінюватися сьогодні у зворотному пропорційній залежності від того, наскільки ви будете наполегливі у його досягненні.

Лев

Не дайте собі впасти в гарячковий поспіх, намагаючись встигнути переробити все, що намічено на сьогоднішній день. Ви лише посилите ситуацію. Заспокойтесь, і все почне виходити саме.

Діва

Сьогодні оточуючі будуть схильні шукати таємний сенс у ваших словах і ображатися на знайдене. Не давайте їм такої можливості.

Терези

Сьогодні ви будете гострими розумом і швидкі на побудову планів. Ви їх записуйте чи, а то потім згадати не зможете – прикро буде.

Скорпіон

Не завжди варто ховати власні проблеми всередині себе. Не бійтеся того, що хтось раптом запропонує вам допомогу – це від щирого серця.

Стрілець

Будьте готові до великих змін. Ви швидше змиєте в небеса, аніж пустите коріння. Стережіться сварок з оточуючими.

Козоріг

Намагайтеся сьогодні завершити всі справи, що накопичилися останнім часом. Нині зробити це буде набагато простіше, ніж, скажімо, завтра.

Водолій

Хтось, сам того не усвідомлюючи, ускладнює ваше життя. Говорити йому про це марно – образиться і ускладнюватиме свідомо. Краще чемно натякнути, що ви були б дуже вдячні, якби ця особа зайнялася тим-то.

Риби

Сьогодні вам, напевно, потрібно докласти чималих розумових зусиль до вирішення якоїсь проблеми. Можливо доведеться піти на мозковий штурм. З’їжте з ранку шоколадку – сприяє.

You cannot copy content of this page