fbpx

Ранковий гороскоп на 7 липня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 7 ЛИПНЯ

Овен

День можна присвятити справам, на які зазвичай не вистачає часу: навести лад у документах, перебрати речі у шафах та викинути все, чим давно не користуєтесь.

Телець

Не варто вступати в суперечки з колегами та начальством: у першому випадку ви можете налаштувати проти себе колектив, у другому – безпосереднє керівництво, і ще не відомо, що гірше.

Близнюки

День обіцяє бути дуже продуктивним, але тільки в тому випадку, якщо ви зосередитеся на роботі і не відволікатиметеся на дрібниці, які будуть безжально відбирати ваш час.

Рак

Хороший день для відновлення втрачених зв’язків із колись близькими – а, можливо, й коханими – людьми: якщо відчуваєте, що вам не вистачає якоїсь людини, просто наберіть її номер.

Лев

Тим, хто давно думає про зміну місця роботи, рекомендується зайнятися пошуком вакансій – можна відправляти резюме, записуватися на співбесіди і просити друзів напружити їх зв’язки.

Діва

Небажано давати обіцянки, навіть якщо вас до цього змушуватимуть – ви не зможете стримати слово і заслужите репутацію несерйозної та легковажної людини.

Терези

Сьогодні можна приступати до реалізації будь-якого – навіть дуже складного та трудомісткого – проекту, головне, займатися лише ним, а не розпорошувати свої сили на кілька справ одразу.

Скорпіон

День рідкісної та виняткової працездатності, протягом якого можна буде переробити таку кількість справ, на яку раніше пішов би як мінімум тиждень.

Стрілець

Тим, хто сьогодні хоче багато встигнути, бажано скласти докладний план дій: дотримуючись його, ви зможете легко та швидко виконати усі професійні завдання дня.

Козеріг

Не варто покладати особливих надій на сьогоднішні трудові звершення – через загальну повальну розслабленість вам навряд чи вдасться зробити щось серйозне, так що краще присвятити цей час відпочинку.

Водолій

Не варто нервувати з приводу дрібних негараздів професійної та побутової властивості – не пройде і доби, як ви благополучно про них забудете.

Риби

Сьогодні не варто приймати важливих професійних та особистих рішень: якщо ви помилитеся – а така ймовірність велика – серйозних наслідків уникнути не вдасться, тож краще не ризикувати.

You cannot copy content of this page