fbpx
Перейти до вмісту

Ранковий гороскоп на 7 листопада для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 7 ЛИСТОПАДА

Овен

Ставлячи перед собою життєві цілі – як на весь тиждень, так і на більш тривалу перспективу – подумайте про те, чи потрібні вони вам насправді чи ви йдете на поводі реклами та громадської думки.

Телець

Не варто з’ясовувати стосунки з коханою людиною, навіть якщо ви вважаєте, що накопичилися проблеми, які вимагають негайного вирішення: сьогодні ви все одно ні про що не домовитеся, а от посваритися можете цілком.

Близнюки

Не давайте колишнім образам “підняти” голову і зіпсувати вам день: постарайтеся абстрагуватися від поганого і зосередитися на хорошому, чого навколо вас достатньо – треба тільки озирнутися.

Рак

Спогади, які сьогодні час від часу приходитимуть до вас, потрібні для того, щоб зробити важливі висновки з колишніх подій і – особливо! – Вашої поведінки в ті часи.

Лев

Згадайте про людей, з якими давно не спілкувалися, і зателефонуйте або напишіть їм: за час, протягом якого ви не розмовляли, накопичилося багато новин, які вони повинні розповісти вам, а ви їм.

Діва

Події сьогоднішнього дня є прямим продовженням і наслідком подій, що відбувалися час тому: якщо ви дасте собі працю подумати, напевно згадайте і зрозумієте, що до них привело.

Терези

Від порожніх розмов і безглуздого проведення часу краще відмовитися: ви тільки витратите час і сили марно і не встигнете відпочити.

Скорпіон

Поставивши сьогодні правильну – професійну чи життєву – мету, ви вже завтра відчуєте приплив сил, які допоможуть вам її досягти, тому ретельно продумуйте свої найближчі кроки.

Стрілець

Зустріч з людиною з минулого може відкрити перед вами нову життєву сторінку – головне, поставитися до давнього знайомого без упередження, адже за минулий час він цілком міг змінитись на краще.

Козеріг

Скинути тягар минулого, який останнім часом тисне вам на плечі, можна тільки перемістивши фокус своєї уваги на майбутнє: займіться тим, що ви так рідко робите – помрійте, і все налагодиться.

Водолій

Будьте готові до того, що сьогодні вам доведеться блискавично приймати важливе рішення: на те, щоб ретельно зважити всі докази за і проти, не буде часу, тому довіртеся інтуїції.

Риби

День сприятливий для занять творчістю, про яку ви раніше тільки мріяли: взявши до рук перо чи пензель, ви самі здивуєтесь наявним навичкам – можливо, у минулому житті ви були письменником чи художником.