fbpx

Ранковий гороскоп на 7 лютого для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 7 ЛЮТОГО

Овен – Велика ймовірність захворіти, підхопивши небезпечну інфекцію, але, як відомо, береженого бог береже, тому цілком уникати місць масового скупчення людей і остерігатися переохолодження.

Телець – Якщо у вашому оточенні є людина, стосунки з якою є натягнутою вже досить довгий час, скористайтесь нинішнім днем для примирення: вона поставиться до ваших вибачень доброзичливо.

Близнюки – Перепади настрою, які можуть позбавити вас спокою цього дня, ніяк не пов’язані з обставинами, що склалися у вашому житті: вони – не більше ніж вплив місячних енергій, який вже завтра пройде.

Рак – Представникам знака, які зв’язали себе з творчими професіями, зірки наполегливо рекомендують приступати до реалізації нових проектів – закінченими вони принесуть своїм творцям і гроші, і славу.

Лев – День – чи хоча б півдня – бажано провести з близькими людьми, передусім родичами – як близькими, так і далекими: обмін позитивною енергією сприятливо позначиться на вашому настрої.

Діва – Хандра, яка може накрити вас самого ранку, чудово лікується улюбленим заняттям, якому потрібно присвятити хоча б кілька годин на день: неймовірно, але факт: ви відчуєте себе відпочилими.

Терези – Не варто витрачати час на заняття, які явно не принесуть вам нічого: ні грошей, ні популярності, ні задоволення: придумайте пристойний привід, під яким можна від нього відмовитися.

Скорпіон – Кішки, що скребуть на душі, не привід відмовитися від свята, яке ви давно планували: зрозуміло, через реалії, в яких ми живемо, він, незважаючи на свою скромність, виявиться дуже важливим для вас.

Стрілець – Навіть якщо оточуючі будуть – мимоволі чи мимоволі – провокувати вас на негативні реакції, не давайте емоціям взяти над вами гору: розлютившись, ви можете сказати або зробити те, про що згодом пошкодуєте.

Козеріг – Представники вашого знаку, будучи людьми стриманими, рідко дозволяють собі розкріпачитися, але сьогодні ви вирішите розслабитися, і це може зіграти з вами злий жарт, про що ви згодом скажете: “Остапа понесло”.

Водолій – У подіях нинішнього дня, як у краплі води, відобразяться ваші майбутні стосунки з близькою людиною: вдале побачення символізуватиме тривалий та щасливий союз, а сварка – швидке розставання.

Риби – Якщо вам потрібно підписати важливий договір або укласти довготривалу та перспективну угоду, краще часу, ніж сьогодні, не знайти: будь-які фінансові операції, здійснені в цей час, виявляться вдалими.

You cannot copy content of this page