fbpx

Ранковий гороскоп на 7 серпня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 7 СЕРПНЯ

Овен

Небажано вірити на слово незнайомим і малознайомим людям – охочих нажитися за чужий рахунок сьогодні буде достатньо, тому потрібно виявити максимальну обережність.

Телець

У обставинах, що склалися, робіть так, як підказує вам внутрішній голос: він в курсі всіх факторів, які визначають ваше становище, тому поганого не порадить.

Близнюки

Найкраще заняття, яке пропонують вам сьогодні зірки, це благодійність: зробивши добру справу, ви допоможете не лише іншим, а й собі – воно обов’язково повернеться сторицею.

Рак

Головне для вас сьогодні – з самого ранку налаштуватися на позитив: хоч як наївно це прозвучить, але ви отримаєте те, чого очікуєте, тому передчувати варто тільки гарне, тоді воно обов’язково прийде.

Лев

Хоча б частину дня необхідно присвятити своїй родині – близькі люди давно чекають на жести вашої уваги, якої їм категорично не вистачає – прийміть до уваги цей факт.

Діва

Скористайтеся доброзичливим ставленням оточуючих людей для того, щоб налагодити стосунки з тими, кого образили – має намір чи ненароком, сьогодні вони будуть готові прийняти ваші вибачення.

Терези

Не судіть про нову людину у своєму оточенні за першим враженням – швидше за все, воно виявиться помилковим: дайте собі час, щоб уважніше придивитися до нього, а вже потім робіть висновки.

Скорпіон

Якщо вам здасться, що кохана людина вас обманює, не поспішайте влаштовувати йому скандал – швидше за все, ви помилитеся, а відносини внаслідок сварки можуть серйозно зіпсуватися.

Стрілець

Прекрасний день для того, щоб явити світові проект, над яким ви таємно чи явно працювали останнім часом: люди, від яких залежить його подальше просування, гідно оцінять ваші зусилля.

Козеріг

День – або хоча б його частина – необхідно присвятити відпочинку: робота, без якої ви не мислите свого існування, – звичайно, справа добра, але відновлювати сили не менш важливо.

Водолій

Можливостями, які відкриються перед вами цього дня, необхідно скористатися, інакше зірки можуть розцінити вашу поведінку як невдячність і нескоро подарують вам прихильність.

Риби

День сприятливий для позбавлення речей і стосунків, які зжили своє і тільки гальмують ваш рух уперед: не варто шкодувати того, що вже не приносить користі та задоволення.

You cannot copy content of this page