fbpx

Ранковий гороскоп на 7 січня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 7 СІЧНЯ

Овен – Почувши від когось із оточуючих негативне зауваження на свою адресу, постарайтеся його проігнорувати: можливо, це завдання виявиться непростим, але ваша душевна рівновага того коштуватиме.

Телець – Не відмовляйте у допомозі тому, хто сьогодні звернеться до вас із проханням: ви зробите по-справжньому добру справу, яка до того ж найближчим часом повернеться до вас у багаторазовому обсязі.

Близнюки – Найголовніше для представників вашого знака в цей день – духовна чистота: не допускайте злих думок та поганих побажань на адресу інших людей, інакше вам доведеться про це пошкодувати.

Рак – Приймаючи важливе рішення як у професійному, так і в особистому житті, орієнтуйтеся лише на власну думку – чужі поради приведуть вас до результату, який виявиться протилежним до бажаного.

Лев – Використовуйте свій авторитет, щоб примирити близьких або друзів, які з незрозумілої вам причини вирішили ворогувати один з одним: вам вдасться знайти потрібні слова і переконати їх відмовитися від взаємних претензій.

Діва – На роботі не варто братися за важливі справи – користі від такої роботи все одно не буде, тому бажано взяти відгул або хоча б зосередитися на виконанні монотонних завдань, що не потребують мобілізації всіх сил.

Терези – Не дозволяйте втягувати себе в конфлікти, що не мають відношення до ваших безпосередніх інтересів: відстоюючи чужі позиції, ви не тільки бездарно втратите час і сили, а й наживете непотрібних ворогів.

Скорпіон – Не варто брати на себе надмірне професійне навантаження: всіх справ все одно не переробиш, а здоров’я у вас одне, тому необхідно про нього подбати: більше відпочивайте та гуляйте на свіжому повітрі.

Стрілець – Оскільки утриматися від емоційних відповідей на уїдливі випади оточуючих вам – через вашу запальність – все одно не вдасться, максимально обмежте спілкування з тими, хто вам неприємний.

Козеріг – Як би не складалася ситуація, будь-що-будь залишайтеся на стороні добра: навіть якщо вам не вдасться здобути перемогу над злом, приємно буде розуміти, що зробили для цього все можливе.

Водолій – Уважно стежте за поведінкою людей, які вас оточують, і прислухайтеся до того, що вони кажуть: так ви зможете зрозуміти, якими намірами вони керуються і чого вам від них чекати.

Риби – Зірки рекомендують вам сьогодні звернути увагу на самопочуття: є ймовірність загострення хронічного захворювання, яке бажано “захопити” на початковій стадії.

You cannot copy content of this page