fbpx

Ранковий гороскоп на 7 вересня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 7 ВЕРЕСНЯ

Овен

Необхідно скористатися можливістю здобути ще одну освіту, яка випаде вам сьогодні: можливо, варто звернути увагу на професію, яка змусить перейти від теорії до практики.

Телець

Категорично не рекомендується відмовляти у допомозі тим, хто до вас за нею звернеться: навіть якщо вам не захочеться робити зайві рухи, постарайтеся перебороти себе – добро швидко повернеться назад.

Близнюки

Вам сьогодні не буде дрібниць: навіть зовсім незначна деталь може виявитися надзвичайно важливою і згодом відіграти важливу роль у вашому житті.

Рак

З заплутаної ситуації, яка може скластися у вашому житті сьогодні, допоможе з честю вийти людина, від якої ви найменше цього очікуєте, тоді як друзі, на жаль, залишаться осторонь.

Лев

День, коли всупереч звичці, що склалася роками, потрібно мовчати побільше, а говорити поменше, в іншому випадку, сказавши зайве, ви легко можете “завоювати” нових ворогів.

Діва

Сьогодні вам не варто нікого обманювати: брехня дуже швидко вийде назовні, а ви потрапите в незручне становище, та й моральна репутація, до якої ви ставитеся вкрай трепетно, постраждає.

Терези

Необхідно максимально обережно ставитись до інформації, яка цього дня надходитиме до вас із найнесподіваніших джерел: одна вчасно помічена деталь може стати згодом надзвичайно важливою.

Скорпіон

Займатися проблемами інших людей, звичайно, обтяжливо, але необхідно, якщо, звичайно, ви не хочете, щоб згодом вони стали вашими – тож вживіть, так би мовити, превентивних заходів.

Стрілець

Таємниця іншого – близького – вам людину буквально розпиратиме вас зсередини, проте не варто ділитися нею з ким би там не було – згодом ви пошкодуєте про свою балакучість і нестриманість.

Козеріг

Сьогодні ви легко і без проблем зможете знайти відповідь на будь-яке, навіть найнепростіше, питання: він прийде начебто сам собою, тому вам буде тільки зрозуміти: це саме те, що вам потрібно.

Водолій

Уважно слухайте не те, що кажуть вам оточуючі, а те, як вони це роблять: завідому брехню ви зрозумієте не за словами, а за інтонаціями та паузами, які люди робитимуть у розмові.

Риби

Тим, кому є що приховувати від оточуючих, зірки рекомендують мовчати, а ще краще – скоротити спілкування з ними до мінімуму, інакше ви можете виговорити те, про що воліли б замовчати.

You cannot copy content of this page