fbpx

Ранковий гороскоп на 8 березня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Єдине, що може завадити вам досягти успіху сьогодні – це ваше небажання його досягати. Ви схильні перебільшувати труднощі, що стоять перед вами.

Телець

Плануючи якісь справи на сьогоднішній день, внесіть поправку, яка б дозволила вам ковзати за графіком. Вам, напевно, доведеться щось спішно міняти.

Близнюки

Сьогодні вам може здатися, що до моменту, коли здійсниться ваше бажання, залишилося всього кілька годин, і ви намагатиметеся швидше їх вбити. Не варто цього робити – мало того, що на вас чекатиме жорстоке розчарування, ви ще й час втратите.

Рак

Ваша давня надія раптом здасться зовсім нездійсненною, оскільки з’являться нові, дуже невтішні обставини. Не варто у відчаї посипати голову попелом і шукати винних, можливо, що пристосуватися до них буде не так вже й складно.

Лев

Сьогодні ви, можливо, змушені будете пожинати плоди власної неуважності. Пом’якшити наслідки факту, що вже відбувся, практично неможливо, але можна і потрібно здобути відповідний урок, і постаратися не повторювати такої помилки найближчі пару днів.

Діва

Сьогодні ваша думка може раптово змінитись на протилежне. Не варто лякатися подібної мінливості, ви тут ні до чого, просто такий день.

Терези

Найбільша незручність зазвичай походить від завзятого небажання щось змінювати. Ви, напевно, регулярно нарікаєте на когось із цього приводу, але подумайте, чи не страждаєте ви цим самі?

Скорпіон

Сьогодні ви можете стати об’єктом чиєїсь ревнощів. Постарайтеся не впасти заразом і її жертвою.

Стрілець

Сьогодні все у вашому житті стрімко почне змінюватися на краще. Щоправда, для цього доведеться виконати кілька умов, зокрема, від вас буде потрібна повна згода та гаряче бажання взаємодіяти з оточуючими.

Козоріг

Ви по магазинах любити ходити? Якщо так, то візьміть когось із собою, і вперед. Особливо якщо цінники шануєте уважно. Там, справді, багато корисного.

Водолій

Сьогодні все відбуватиметься не зовсім так, як ви запланували, скоріше – навпаки. Підготуйтеся заздалегідь – розгорніть свої плани на сто вісімдесят градусів, і ви досягнете бажаного.

Риби

Ваша здатність бачити і відчувати те, що інші не можуть помітити, сьогодні посилиться під впливом Місяця. Якщо щось досі і залишалося для вас загадкою, то нині ви, напевно, знайдете відповідь.

You cannot copy content of this page