fbpx

Ранковий гороскоп на 8 грудня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 8 ГРУДНЯ

Овен

Час сприятливий для того, щоб з кращого боку презентувати себе перед начальством: можливо, через те, що несумлінні колеги часто надають собі ваші заслуги, він не знає про ваші таланти.

Телець

Життя надасть вам у цей день широкі можливості, але не робитиме вашу роботу за вас: хочете досягти успіху, працюйте за двох – як кажуть у таких випадках, “бийте лапками”, і перемога буде на вашому боці.

Близнюки

Не варто засмучуватися, дізнавшись, що хтось їх оточуючих вам заздрить: швидше за все, таке негативне почуття означатиме лише одне: ви досягли рівня життя, про який інші можуть лише мріяти.

Рак

До завершення складного проекту, над яким ви довго і наполегливо працювали, залишився один крок: піддавшись хвилинній слабкості та кинувши його на такій стадії, ви згодом собі цього не вибачите.

Лев

Постарайтеся не вступати в сварку, на яку вас провокуватиме хтось із знайомих чи колег: у “топці” скандалу ви “спалите” енергію, яка так необхідна вам для життя та роботи.

Діва

Перепади настрою, від яких ви можете страждати цього дня, заважатимуть вам не лише спілкуватися з оточуючими, а й повноцінно працювати, тому бажано взяти себе в руки та зберігати спокій.

Терези

Починаючи роботу над новою справою, необхідно завершити старе: роботу над двома проектами одночасно ви все одно не потягнете, відмовлятися від одного з них на користь іншого небажано.

Скорпіон

Розуміючи, що ваше заповітне бажання нарешті виповнилося, не забудьте подякувати за нього вищим силам, інакше наступного разу вони добре подумають, чи варто робити вам добро.

Стрілець

Поставивши собі за мету, сміливо йдіть до неї, незважаючи ні на які перешкоди: зірки створять всі умови для її досягнення, але й ви не лінуєтеся і зробіть все, що від вас залежить.

Козеріг

В енергії, яка необхідна для роботи, сьогодні браку не буде, головне, направити її потужний потік у потрібне вам русло, а інакше не ви керуватимете нею, а вона вами, захоплюючи туди, куди ви не збиралися.

Водолій

Не найсприятливіший день для офіційного оформлення відносин: одружившись сьогодні, ви дуже швидко зрозумієте, що погарячкували, а отже, доведеться думати про те, як розлучитися без відчутних втрат.

Риби

День виключно вдалий для переговорів будь-якої якості – від ділових до особистих: співрозмовники, ким би вони не були, легко знайдуть з вами спільну мову і дадуть згоду на всі ваші пропозиції.

You cannot copy content of this page