fbpx

Ранковий гороскоп на 8 липня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 8 ЛИПНЯ

Овен

Не варто звертати уваги на погані передчуття, які можуть переслідувати вас із самого ранку: швидше за все, вони пов’язані з впливом Місяця і навряд чи справді віщують щось погане.

Телець

Емоції, які розбушуються не на жарт, необхідно тримати під контролем, в іншому випадку, перебуваючи під їх впливом, ви можете, образно кажучи, наламати неабияких дров.

Близнюки

Незважаючи на те, що позитивне мислення зараз поступається позиціями іншим – більш перспективним – психологічним технікам, вам сьогодні без нього ніяк не обійтися: вірте в хороше, і воно обов’язково станеться.

Рак

Активна діяльність – як на роботі, так і вдома – сьогодні навряд чи увінчається успіхом, тому від неї краще відмовитися: чим тихіше ви будете поводитися, тим краще – перш за все для вас.

Лев

За порадою сьогодні варто звертатися лише до близьких вам людей – сторонні, навіть керуючись добрими намірами, не зможуть перейнятися вашими обставинами та правильно оцінити їх.

Діва

Велика ймовірність критики з боку оточуючих – особливо недоброзичливо налаштованих стосовно вас – людей, їхні слова не мають до вас жодного відношення, а тому не варті уваги.

Терези

Намагайтеся не стати третьою стороною конфлікту, в який вас можуть втягувати інші його учасники: навіщо витрачати час і сили на вирішення чужих, а тому абсолютно нецікавих проблем?

Скорпіон

Секрет вашого успіху в цей день – організованість: діяти потрібно цілеспрямовано і планомірно, не відволікаючись на вирішення питань, що попутно виникають – вони тільки розпорошать ваші сили.

Стрілець

Ускладнювати життя сьогодні може дратівливість, яку ви, можливо, відчуєте з самого ранку: відволікаючись на емоції, ви не зможете повністю зосередитися на виконуваних завданнях.

Козеріг

Уникайте позиції ослика Іа – не налаштовуйте себе на неприємності, які, на щастя, існують лише у вашій уяві, тому налаштовуйтесь на позитив – гарний настрій ще нікому не завадив.

Водолій

Спілкування з неприємними вам людьми сьогодні – втім, як і завжди – нічого хорошого не принесе, тому від нього необхідно відмовитися, причому навіть пристойний привід для цього можна не вигадувати.

Риби

Будь-яка сварка – навіть та, яка може здатися незначною – може не найкращим чином позначитися на відносинах з оточуючими, тому має сенс максимально стримувати емоції, що вирують.

You cannot copy content of this page