fbpx

Ранковий гороскоп на 8 січня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 8 СІЧНЯ

Овен – Представникам вашого знака сьогодні вдасться вирішити навіть найзастаріліші конфлікти – головне, захотіти цього та зробити крок назустріч людині, з якою вас розділяє сварка – вона відповість взаємністю.

Телець – Зірки радять вам дотримуватися міри в усьому – від вираження емоцій, навіть якщо йдеться про радість, до харчування: кулінарні надмірності не найкраще позначаться на самопочутті, зробивши вас важкими на підйом.

Близнюки – Вашою релігією сьогодні має стати позитивне мислення: думаючи про хороше, ви – такими вже чарівними властивостями наділять найвищі сили сьогодні – буквально притягнете його до свого життя.

Рак – День, якщо, звичайно, дозволить погода, бажано провести на природі: вона благотворним чином вплине не тільки на ваше самопочуття, зарядивши бадьорістю, а й упорядкує образ ваших думок.

Лев – Спілкуючись із друзями, нікого не обговорюйте і ні проти кого не товаришуйте: велика ймовірність того, що вчинок, що викликав ваше обурення і, як наслідок, осуд, незабаром доведеться повторити вам самим.

Діва – Прибиранням будинку або квартири зірки вам – як, втім, і всім іншим – сьогодні займатися не рекомендують, а ось позбавитися речей, які несуть негативну енергетику, не тільки можна, а й потрібно.

Терези – Від спілкування з неприємними вам людьми бажано відмовитися на весь день, якщо вам обов’язково потрібно буде зателефонувати людині, яка викликає у вас негативні емоції, приурочте дзвінок на другу половину дня.

Скорпіон – Зірки рекомендують вам провести сьогоднішній день у родинному колі, навіть якщо в силу обставин вона обмежується однією людиною – це надовго підзарядить вас необхідною для життя енергією.

Стрілець – День сприятливий для роздумів над власним майбутнім: ви зможете зрозуміти та усвідомити, чого хочете саме ви, а не ваші родичі чи друзі, та вирішити, як треба рухатися у цьому напрямі.

Козеріг – День не підходить для прийняття серйозних рішень і пов’язаних з ними активних дій: раніше понеділка вам не варто що-небудь робити, тому витратите час, що залишився, на роздуми.

Водолій – Не можна бажати зла будь-кому з оточуючих, а про те, щоб робити його, і мови не може йти – втім, як і в будь-який інший час, тому щоб уникнути бумерангу необхідно давити такі думки на корені.

Риби – Постарайтеся не допустити впливу емоційних гойдалок, які сьогодні можуть докучати вам з самого ранку: для цього необхідно зосередитися на чомусь хорошому і не відпускати його до самого вечора.

You cannot copy content of this page