fbpx
Перейти до вмісту

Ранковий гороскоп на 8 жовтня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 8 ЖОВТНЯ

Овен

Найнеконструктивніше почуття, яке ви можете випробувати в цей час, – жалість до себе: вона виб’є вас із робочої колії, і останній робочий день тижня виявиться невдалим – принаймні у професійному плані.

Телець

Бажати комусь зла – як на словах, так і в думках – навіть під впливом хвилинного роздратування сьогодні категорично забороняється: ви практично відразу ж отримаєте відповідь у вигляді бумеранга, так що не ризикуйте марно.

Близнюки

День несприятливий для прийняття важливого – кардинального – рішення: сьогодні ви зробите це похапцем, тому не дивно, що помилитеся, а згодом вам доведеться все переробляти.

Рак

Небажано робити великі покупки: з великою часткою ймовірності вони виявляться невдалими, а ви шкодуватимете про бездарно витрачені – простіше кажучи, викинуті на вітер – гроші, які зараз треба економити.

Лев

Події цього дня багато в чому змінять ваше ставлення до людини, яка досі здавалася вам вкрай неприємною: може виявитися, що весь цей час ви помилялися в оцінці якостей її характеру.

Діва

Від рідних вам людей, якими б близькими ви з ними не були, сьогодні краще триматися подалі: виставивши дистанцію, ви уникнете серйозної сварки, яка може завдати непоправного удару вашим відносинам.

Терези

Прекрасний час для того, що виправити скоєні раніше помилки, особливо якщо вони стосуються стосунків з людьми: бажано вибачитись перед тими, кого ви образили – як спеціально, так і ненароком.

Скорпіон

Серйозних фізичних навантажень сьогодні необхідно уникати: до серйозних спортивних досягнень ваш організм зараз не готовий, тому така поведінка загрожує травмами та тимчасовою непрацездатністю.

Стрілець

Якою б важливою не здавалася вам матеріальна сторона життя, згадайте про духовну її складову: чому б вам, наприклад, не взяти квитки до оперного театру чи концерту симфонічної музики?

Козеріг

Примхи і невдоволення оточуючих може викликати у вас дратівливість у відповідь, проте не варто дозволяти собі вийти за рамки пристойної поведінки – майте поблажливість до чужих слабкостей.

Водолій

Успіх зірки гарантують тільки тим представникам вашого знака, хто з самого ранку – а ще краще з вечора – складе тямущий і докладний план і дотримуватиметься його пунктів з точністю до коми.

Риби

Не варто підпускати до себе людей, які з якоїсь причини вам неприємні: вони заберуть у вас енергію, необхідну для життя і роботи, що небажано в будь-який час, а в кінці робочого тижня – особливо.