fbpx

Ранковий гороскоп на 9 березня 2023 року для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 9 БЕРЕЗНЯ

Овен – Можна розпочинати роботу над проектами, які були давно заплановані, але з якоїсь причини відкладені в довгу скриньку – тепер, схоже, сприятливий час для цього настав.

Телець – Під впливом сприятливих енергій дня ви можете втратити контроль над своїми емоціями, особливо якщо до вашого настрою “підключиться” алкоголь – постарайтеся не сказати і не зробити того, що потім пошкодуєте.

Близнюки – Хвиля позитиву, яка підхопить вас з самого ранку, дозволить впоратися із запланованими справами швидко і з задоволенням, а час, що залишився, можна витратити на заняття, які приносять вам задоволення.

Рак – Навколишні, через розкутість, яку вони відчують сьогодні, можуть бути надмірно відвертими – не варто використовувати їхню слабкість проти них самих, збережіть у таємниці все, що від них почули.

Лев – Зустріч із друзями – особливо якщо ви давно їх не бачили – не лише принесе масу позитивних емоцій, а й дасть, як заведено говорити, інформацію до необхідного у професійному плані роздумів.

Діва – Чим би ви сьогодні не займалися, постарайтеся не нудьгувати – меланхолійний стан духу негативно позначиться як на поточних, так і на майбутніх справах: важко зробити щось хороше, коли на душі кішки шкребуть.

Терези – Незважаючи на велику кількість справ – як професійних, так і господарських, які вам необхідно зробити сьогодні, постарайтеся знайти час для відпочинку – обов’язково потрібно відновлювати сили.

Скорпіон – День сприятливий для розмови з людиною, стосунки з якою останнім часом стали катастрофічно псуватися: ви зможете пояснити їй, що трапилося – чому між вами пробігла чорна кішка.

Стрілець – Перепади настрою, які ви відчуватимете, не найкраще позначаться на роботі, яку ви виконуєте, тому потрібно або перенести справи на інший час, або зосередитися на позитиві.

Козоріг – До спалахів негативу з боку оточуючих необхідно поставитися з розумінням – це не більше ніж вплив місячних енергій, тому не варто відповідати на агресію агресією – краще її проігнорувати.

Водолій – У вас з’явиться шанс налагодити стосунки з людиною, яка може допомогти вам у роботі – постарайтеся не проґавити її, оскільки вона обіцяє вам небачені професійні перспективи.

Риби – Сьогодні вам не тільки можна, а й потрібно розпочинати реалізацію важливого професійного проекту, особливо якщо він так чи інакше пов’язаний із творчістю – він просто приречений на успіх.

You cannot copy content of this page