fbpx

Ранковий гороскоп на 9 березня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Сьогодні ви станете свідком тихого божевілля, яке охопить усіх без винятку. Не намагайтеся обдурити людей, краще постарайтеся не виділятися, навіщо турбувати божевільних?

Телець

Сьогодні час поверне назад, дозволивши вам кинути сумний погляд на молоді роки. Не забувайте тільки, що все у цьому світі є відносно. Навіть час.

Близнюки

Якщо хтось вас у чомусь звинувачує, то це серйозна нагода замислитися. Особливо якщо звинувачення повністю позбавлені будь-якої підстави.

Рак

Сьогодні ви матимете достатньо часу, щоб зайнятися удосконаленням досягнутого. Ретельно відшліфований результат вашої праці буде оцінений куди вище ніж щось сляпане нашвидкуруч.

Лев

Ви не зобов’язані слідувати пораді, якщо він здається вам поганим, навіть якщо його дала вам людина, яка вважається великим фахівцем у цій галузі.

Діва

Не намагайтеся нічого робити самотужки. Навіщо потіти одному, якщо сьогодні ви без праці зможете залучити до справи масу народу. Причому ніхто навіть і не заїкнеться про те, що в нього, мовляв, свої справи є.

Терези

Сьогодні вам, можливо, доведеться поступитися чиєюсь наполегливістю. Звичайно, можна й опиратися, але в цьому не буде особливого сенсу, бо рано чи пізно ви все одно погодитеся і ваша нинішня впертість просто призведе до втрати часу.

Скорпіон

Над вами зависла певна загроза, небезпеці якої можна запобігти, якщо зайнятися цим питанням негайно. Тихо забитися в кут, щоб смиренно чекати розплати за помилки ви завжди встигнете.

Стрілець

Сьогодні ситуація, можливо, складеться таким чином, що вам доведеться діяти негайно, часу на роздуми зовсім не залишиться. Запасіться кількома варіантами рішень наперед.

Козоріг

Сьогодні ніхто ні в якому разі не засумнівається, що ви самий, у всіх галузях людської діяльності. Можливо так воно і є. Принаймні виходити у вас сьогодні все буде чудово.

Водолій

Сьогодні ви не будете засмучуватися з приводу поганих новин. Ви встанете і намагатиметеся зробити все, щоб з’явилися добрі. І вам це вдасться.

Риби

Сьогоднішній день принесе вам відпочинок від турбот та неприємностей, у які ви мали необережність потрапляти останнім часом. Щоправда, ненадовго, адже без них також нудно.

You cannot copy content of this page