fbpx

Ранковий гороскоп на 9 червня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 червня 2022 року

Овен
Між дійсністю і тим, що ви собі уявляєте, принципової різниці немає, проте ситуація набагато менш небезпечна, ніж ви думаєте. Ви практично нічим не ризикуєте.

Телець
Сьогоднішній день призначений зірками виключно для насолоди себе коханого. Зробити щось заради власного задоволення.

Близнюки
Ви були дещо неакуратні і тепер змушені будете напружувати всі сили, щоб упоратися з поставленим перед вами завданням. Це цілком можливо, хоч і не легко, надалі ж будьте обережнішими, роздаючи обіцянки.

Рак
Інстинкту, безумовно, слід довіряти, але слідувати тільки йому – нерозумно, не настільки він у вас розвинений. Чемно вислухайте поради, що вам подаються, але не просіть про них самі.

Лев
Сьогодні справи, пов’язані з грошовими питаннями, будуть настільки легко піддаватися вирішенню, що їх можна буде вважати незначними. Однак такими вони не є, і нехтувати ними в жодному разі не слід.

Діва
Можливо ваш союз із кимось перестав бути продуктивним. Час дати йому розпастися і пошукати більш конструктивних зв’язків. Чим швидше ви ухвалите рішення про це, тим краще.

Терези
Сьогодні для вас будуть відкриті всі двері та всі таємниці оточуючих. Викликати таку безприкладну довіру, можливо, втішно, однак, якщо звичайно ви не захочете використати впізнане з корисливою метою, трохи втомлює.

Скорпіон
Відкладіть вирішення будь-якого питання, де потрібна категорична відповідь “так” чи “ні”. Як би ви не відповіли сьогодні, назавтра вам, напевно, захочеться змінити думку.

Стрілець
Сьогодні ви будете гострими розумом і швидкі на побудову планів. Ви їх записуйте чи, а то потім згадати не зможете – прикро буде.

Козеріг
Сьогоднішній день вам найкраще провести на задньому плані. Нехай на вашу думку ніхто не звертає уваги, зате за наслідки погано продуманих дій відповідати доведеться не вам.

Водолій
Сьогодні ви, нарешті, зможете добитися уваги, якої так прагнете. Головне – не забути зупинитися, балакуном уславитися було б неприємно.

Риби
Цей день варто розпочати якомога раніше. Вдалою буде саме перша його половина, приблизно до полудня, так не втрачати можливості, валяючись в ліжку до години.

You cannot copy content of this page