fbpx
Цей день Гороскоп Ранковий гороскоп на 9 грудня для кожного знаку зодіаку

Ранковий гороскоп на 9 грудня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 9 ГРУДНЯ

Овен

Від роботи сьогодні толку не буде: оскільки навіть старі справи бажано відкласти на інший – більш сприятливий час, займіться упорядкуванням документів – як професійної, так і особистої якості.

Телець

Спілкування з оточуючими може принести багато неприємних сюрпризів, тому день – зрозуміло, по можливості – бажано провести на самоті, займаючись приємними справами – наприклад, своїм хобі.

Близнюки

Намагаючись відновити справедливість – принаймні так, як ви це розумієте – пам’ятаєте про те, що погляд однієї людини може бути одностороннім – бажано подивитися на ситуацію та з іншого боку.

Рак

Вам, на відміну від представників інших знаків Зодіаку, не варто закриватися у своїй “раковині”: навпаки, зірки рекомендують вам вийти “у люди” та поспілкуватися з оточуючими – просто так, без корисливої мети.

Лев

Не варто “засвічувати” в людних місцях великі суми грошей, якщо, звичайно, ви не хочете залишитися без них: сьогодні обережність необхідна, як ніколи, тому прислухайтеся до поради зірок.

Діва

З лінню, яка стане супутницею вашого життя на весь сьогоднішній день, можна не боротися – все одно особливих успіхів не варто чекати навіть у побутових та домашніх справах, а про професійні і говорити не варто.

Терези

Небажано збирати родичів на сімейне чаювання, навіть якщо для нього є вагома нагода: спогади про колишні образи можуть перерости в черговий – серйозний – конфлікт, який надовго зіпсує стосунки.

Скорпіон

Сьогодні вам практично неможливо буде зосередитись – не вдасться взяти під контроль думки, які перескакуватимуть з однієї теми на іншу, тому інтелектуальною працею краще не займатись.

Стрілець

Сьогодні вам, як ніколи, необхідно стежити за своїми словами: ви й так не відрізняєтеся особливою тактовністю, а сьогодні – у пориві сварки – можете наговорити опоненту того, про що згодом пошкодуєте.

Козеріг

Сьогоднішній день зірки рекомендують вам провести самотньо, не спілкуючись ні з ким із оточуючих, включаючи близьких вам людей: ви не зможете ігнорувати чужу агресію, а отже, потрапите у неприємну історію.

Водолій

Ваш сьогоднішній настрій покаже, наскільки чиста і безхмарна ваша душа: якщо воно буде добрим, значить, ваше сумління нічим не обтяжене, ну а якщо поганим, виходить, вам є над чим замислитися.

Риби

Вибираючи лінію поведінки, не варто орієнтуватися на горезвісну громадську думку: керуйтеся лише своїми бажаннями та уподобаннями, інакше велика ймовірність образ та розчарувань.

Related Post

Гороскоп на 19 квітня 2023 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 19 квітня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Непросто зберігатиме спокій у першій половині дня. Щось може піти за планом, вам доведеться імпровізувати, приймати важливі рішення на ходу. Намагайтеся не думати про все одразу, зосередьтеся на тому,

Гороскоп на 20 квітня 2022 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 20 квітня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на сьогодні 20.04.2022 року для кожного знаку зодіаку Гороскоп на 20 квітня 2022 року Овен. Визнання та успіх Овнам гарантовані в тому випадку, якщо ваші вчинки будуть засновані на

Гороскоп на 20 серпня 2023 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 20 серпня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН Виявіть наполегливість, і у вас з’явиться шанс досягти того, що раніше здавалося майже неможливим. Удача буде супроводжувати найсміливішим вашим починанням. До того ж поряд опиняться люди, до яких будь-якої