fbpx

Ранковий гороскоп на 9 грудня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 9 ГРУДНЯ

Овен

Від роботи сьогодні толку не буде: оскільки навіть старі справи бажано відкласти на інший – більш сприятливий час, займіться упорядкуванням документів – як професійної, так і особистої якості.

Телець

Спілкування з оточуючими може принести багато неприємних сюрпризів, тому день – зрозуміло, по можливості – бажано провести на самоті, займаючись приємними справами – наприклад, своїм хобі.

Близнюки

Намагаючись відновити справедливість – принаймні так, як ви це розумієте – пам’ятаєте про те, що погляд однієї людини може бути одностороннім – бажано подивитися на ситуацію та з іншого боку.

Рак

Вам, на відміну від представників інших знаків Зодіаку, не варто закриватися у своїй “раковині”: навпаки, зірки рекомендують вам вийти “у люди” та поспілкуватися з оточуючими – просто так, без корисливої мети.

Лев

Не варто “засвічувати” в людних місцях великі суми грошей, якщо, звичайно, ви не хочете залишитися без них: сьогодні обережність необхідна, як ніколи, тому прислухайтеся до поради зірок.

Діва

З лінню, яка стане супутницею вашого життя на весь сьогоднішній день, можна не боротися – все одно особливих успіхів не варто чекати навіть у побутових та домашніх справах, а про професійні і говорити не варто.

Терези

Небажано збирати родичів на сімейне чаювання, навіть якщо для нього є вагома нагода: спогади про колишні образи можуть перерости в черговий – серйозний – конфлікт, який надовго зіпсує стосунки.

Скорпіон

Сьогодні вам практично неможливо буде зосередитись – не вдасться взяти під контроль думки, які перескакуватимуть з однієї теми на іншу, тому інтелектуальною працею краще не займатись.

Стрілець

Сьогодні вам, як ніколи, необхідно стежити за своїми словами: ви й так не відрізняєтеся особливою тактовністю, а сьогодні – у пориві сварки – можете наговорити опоненту того, про що згодом пошкодуєте.

Козеріг

Сьогоднішній день зірки рекомендують вам провести самотньо, не спілкуючись ні з ким із оточуючих, включаючи близьких вам людей: ви не зможете ігнорувати чужу агресію, а отже, потрапите у неприємну історію.

Водолій

Ваш сьогоднішній настрій покаже, наскільки чиста і безхмарна ваша душа: якщо воно буде добрим, значить, ваше сумління нічим не обтяжене, ну а якщо поганим, виходить, вам є над чим замислитися.

Риби

Вибираючи лінію поведінки, не варто орієнтуватися на горезвісну громадську думку: керуйтеся лише своїми бажаннями та уподобаннями, інакше велика ймовірність образ та розчарувань.

You cannot copy content of this page