fbpx

Ранковий гороскоп на 9 квітня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Сьогодні вам варто продемонструвати м’якість характеру та готовність пробачити та забути комусь майже всі гріхи. Тим більше, що привід буде.

Телець

Прийдешні зміни або не торкнуться вас, або змінять ваше становище на краще. Не чиніть опір їм.

Близнюки

Сьогодні має відбутися досить давно очікувана подія. Можливо, що у зв’язку з цим вам доведеться трохи переглянути свої плани, так якщо що й станеться, то в найнезручніший момент.

Рак

Сьогодні ви будете надзвичайно активні – як у вирішенні проблем, так і у створенні конфліктів. Якщо не можете сконцентруватися повністю на проблемах, постарайтеся хоча б зберігати розумний баланс між ними та конфліктами.

Лев

Сьогодні, поставивши якесь питання, вам доведеться попітніти, з’ясовуючи істину. Можливо, комусь дуже не з руки ваша цікавість.

Діва

Егоїзм сьогодні вам протипоказаний, навіть у мінімальних розмірах. Втім, вам не звикати цілком і повністю віддавати себе на поталу навколишнім з їхніми проблемами.

Терези

Сьогодні, напевно, вам доведеться залишити особисті проблеми і потрудитися на благо широкому загалу. Можна спробувати викрутитися, проте вам надто довго про це нагадуватимуть.

Скорпіон

Сьогодні ви матимете більше, ніж хотітимете. Можливо, варто поділитися з ближнім, навіщо пропадати добру?

Стрілець

Сьогодні ви можете виявитися настільки емоційними, що перебування поряд з вами буде рівносильним перебування в епіцентрі землетрусу. Будьте обережні, чи можуть постраждати невинні люди.

Козоріг

Ви, можливо, замахнулися на щось, що надто перевищує ваші можливості. З метою збереження часу та сил варто переглянути необхідність досягнення мети саме у тому вигляді, в якому ви її поставили перед собою.

Водолій

Не варто ставити запитань більше, ніж ваші співрозмовники зможуть перетравити, бо неперетравлені питання дуже шкідливі для їхнього здоров’я. А навіщо вам хворі співрозмовники?

Риби

Сьогодні вам знадобиться чимало зусиль, щоб спонукати свій організм на активні дії. Однак, спонукавши його, зупинитися вже не зможете, активно життєдіятимете до пізнього вечора.

You cannot copy content of this page