fbpx

Ранковий гороскоп на 9 липня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 8 ЛИПНЯ

Овен

Овни можуть отримати якусь цікаву пропозицію, особливо у другій половині дня. Зірки радять вам не погоджуватися на неї відразу – зважте ретельно все за і проти.

Телець

Тельцям знадобиться цього дня допомога одразу кількох людей. У тому числі мають бути ті, хто підтримує вас беззавітно, і ті, хто має неупереджений погляд. Інакше ризикуєте зробити неправильні висновки.

Близнюки

Близнюкам потрібно уникати відкритих конфліктів цього дня. І справа навіть не в тому, що ви не зможете здобути в них перемогу. Зірки кажуть, ви витратите надто багато сил на струс повітря. Краще збережіть їх.

Рак

На Раків чекає насичений день. Якщо щось не встигатимете, не переживайте, радять зірки. Вся справа у ваших підвищених вимогах до себе – з об’єктивністю це не матиме нічого спільного.

Лев

Левам треба буде виявити всю свою фантазію. Зірки кажуть, відбутися черговими фразами чи банальними кроками цього дня не вдасться. Дійте нетривіально та сміливо.

Діва

Дівам доведеться цієї п’ятниці стримувати емоції, кажуть зірки. І радять вам не брати участь у провокаційних заходах та не випробовувати долю.

Терези

Терези повинні будуть у першій половині дня серйозно напружитися, щоб вихідні пройшли легко та спокійно – встаньте раніше радять зірки.

Скорпіон

Скорпіонам потрібно буде діяти швидко. Зірки кажуть, якщо коливатиметеся, довго прийматимете рішення або змінюватимете їх на ходу, чекайте невдалих поворотів подій.

Стрілець

Стрільцям може стати в нагоді чиясь допомога. Єдине, що може вам завадити її отримати, – ваше его. Зірки радять заглушити його голос цього дня і слідувати здоровому глузду.

Козеріг

Козерогів чекає насичений вечір п’ятниці. Тому якщо є можливість, особливо не напружуйтесь зранку і дайте собі можливість гарно виспатися, радять зірки.

Водолій

Водоліям доведеться наступити на горло власній пісні, якщо вони хочуть, щоб день пройшов вдало. Зірки кажуть: йдіть напролом лише в тому випадку, якщо готові змиритися з неминучими втратами.

Риби

Риби можуть у цей день опинитися у меншості, кажуть зірки. Але радять вам не зраджувати своїх ідеалів. Зрештою життя все розставить на свої місця.

You cannot copy content of this page