fbpx

Ранковий гороскоп на 9 листопада для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 9 ЛИСТОПАДА

Овен

Зірки не рекомендують вам братися за нові справи, хоч би якою сферою життя вони торкалися – на успіх у них розраховувати не доводиться, а от завершувати ті, що вже перебувають у роботі, можна і потрібно.

Телець

Представникам такого – в усіх відношеннях – буйного знака, як ваш, бажано якнайменше спілкуватися з оточуючими вас людьми, а краще було б взагалі провести день на самоті.

Близнюки

Випробовуючи протилежні емоції одночасно, ви ризикуєте отримати те, що психологи називають нервовим зривом, тому необхідно максимально стримувати себе від проявів почуттів.

Рак

Якою б сильною не була спокуса, небажано йти у нього на поводі: каяття і невдоволення собою виявляться настільки сильними, що ви проклянете шматочок торта, перед яким не зможете встояти.

Лев

Оскільки ви читаєте себе особами королівської крові, станьте для оточуючих – хоча б на сьогодні – взірцем для наслідування у всьому – починаючи з манери одягатися та закінчуючи образом думок.

Діва

Особливої ​​уваги цього дня вимагатимуть діти та літні родичі: постарайтеся не залишати їх поза увагою, інакше вони можуть зробити щось таке, що вам важко вдасться розгребти.

Терези

Робота сьогодні навряд чи буде успішною, тому не варто налаштовуватися на серйозні професійні звершення – якщо взяти вихідний не вдасться, зосередьтеся на рутинній роботі, без якої не можна обійтися.

Скорпіон

Позбутися різких перепадів настрою, які докучатимуть цього дня, можна лише одним, але простим і дієвим способом – завантажити себе роботою: на емоційні реакції не залишиться часу.

Стрілець

Сімейні конфлікти, можливі в цей день, можуть затягтися на тривалий час, а заразом і зіпсувати стосунки, тому краще поступитися близькій людині, ніж сваритися з нею через дрібниці.

Козеріг

Не варто приймати бік сил зла, які сьогодні будуть не тільки сильні, а й цілком можуть прикинутися добром: проте розпізнати їх буде нескладно, головне в цьому сенсі – бажання.

Водолій

Негативні емоції, такі як злість чи лють, цього дня характеризуватимуть вас не найкращим чином: вони означатимуть, що ви повільно сповзаєте на бік зла, але ще не пізно вжити заходів.

Риби

Небажано поспішати з прийняттям важливого рішення, особливо якщо воно стосується фінансів: щоб не припуститися помилки, краще серйозних кроків у цьому напрямку в цей день не робити.

You cannot copy content of this page