fbpx

Ранковий гороскоп на 9 лютого для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 9 ЛЮТОГО

Овен – Ідеї, які прийдуть сьогодні вам з голову, повинні “відлежатися”: з часом буде ясно видно, наскільки вони перспективи і результативні, а там можна буде і в роботу їх брати.

Телець – Надлишок енергії, яку ви відчуєте цього дня, може стати причиною неадекватних реакцій на слова та дії оточуючих, а там і до серйозного конфлікту недалеко – постарайтеся виявити стриманість.

Близнюки – Не варто вступати в суперечки з людьми, яких ви знаєте мало або не знаєте взагалі: важко сказати, як вони відреагують на ваші докази – велика ймовірність з’ясування стосунків аж до застосування фізичної сили.

Рак – Сьогодні, як ніколи, ваш будинок буде вашою фортецею: у його стінах ви навряд чи зустрінете неадекватних людей, тому, якщо з’явиться така можливість, не варто сьогодні покидати його стіни.

Лев – Наведення порядку в будинку зробить його чистішим не тільки на матеріальному, а й енергетичному рівні: разом із пилом, брудом та сміттям з вашого будинку піде негатив, який перешкоджає циркуляції позитивної енергії.

Діва – Займаючись благодійністю, орієнтуйтеся на те, щоб робити добро іншим людям, а не отримувати вигоду для себе – за такий корисливий підхід рано чи пізно доведеться відповідати.

Терези – Небажано спілкуватися з людьми, які вам неприємні: навряд чи ви зможете стриматися і не відповісти шпилькою навіть на найнешкідливіше їхнє зауваження – не варто й говорити про те, до чого це призведе.

Скорпіон – Силою емоцій, які ви відчуватимете в цей час, захоче “підживитися” токсична людина, що знаходиться поруч – не давайте їй такої можливості, інакше це погано позначиться на вашому самопочутті.

Стрілець – Яким би привабливим не був новий знайомий, не поспішайте вірити всьому, що він вам скаже: цього дня дуже легко потрапити під чужий вплив, а в результаті можна втратити власну особистість та право на свою думку.

Козеріг – Від серйозних рішень – особливо якщо вони стосуються фінансової сфери – сьогодні краще відмовитися: велика ймовірність зробити прикру помилку, яка, своєю чергою, спричинить матеріальні втрати.

Водолій – Сьогодні необхідно провести в місці, в якому ви відчуваєте максимальний комфорт – як моральний, так і фізичний: для одних мова піде про власний будинок, а для когось – і про робоче місце в офісі.

Риби – Не варто вірити компліментам, які вам сьогодні говорити оточуючі: і справа зовсім не в тому, що ви їх недостойні, просто ці люди скажуть їх нещиро, а щоб отримати те, що їм від вас потрібно.

You cannot copy content of this page