fbpx
Цей день Гороскоп Ранковий гороскоп на 9 травня для кожного знаку зодіаку

Ранковий гороскоп на 9 травня для кожного знаку зодіаку

Спільний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 9 травня 2022 року

Овен
Колектив – велика сила. І нехай кожен окремо буде не зовсім задоволений результатом, в цілому все вийде дуже непогано.

Телець
Сьогодні вас тягтиме до азартних ігор. У принципі це бажання можна задовольнити, бо чи програватимете ви, чи виграватимете, ви точно знатимете, коли треба зупинитися.

Близнюки
Як казав Козьма Прутков, не можна осягнути неосяжне. Принаймні не варто намагатися зробити це за один раз. Розбийте ваше завдання на послідовність більш-менш вирішуваних питань, інакше так і залишитеся ні з чим.

Рак
Сьогодні ви, можливо, зіткнетеся з необхідністю відчайдушно чинити опір. Це заняття забере у вас масу сил і часу, зате загартує для наступних битв.

Лев
Не дозволяйте думкам, а тим більше – почуттям, що відображаються на вашому обличчі сьогодні. Хтось дуже уважно стежитиме за вашою мімікою, і не факт, що йому слід показувати, що у вас на душі.

Діва
Сьогодні всі сили варто віддати новим починанням, старі справи нехай завершують інші. Не варто особливо побоюватися залишити щось недоробленим, робота не вовк – у ліс не втече.

Терези
Будьте уважні, сьогодні вам представиться дуже зручна можливість дещо покращити своє становище. Але її треба помітити, сама до рук не дасться.

Скорпіон
Сьогоднішній день не принесе особливих хвилювань. Проведіть його з сім’єю десь за містом, якщо є можливість.

Стрілець
Сьогодні ви можете ненадовго втратити зв’язок із реальністю. Так що якщо назавтра вам хтось повідомить, що він де все докладно вам розповів учора, а ви не зможете нічого згадати, то звинувачувати співрозмовника в брехні не варто.

Козеріг
Сьогодні вас оточуватиме деякий безлад. Чи будете ви його причиною, чи ні, розбиратися з ним доведеться саме вам.

Водолій
Оточіть себе людьми, які спроможні привести вас гарний настрій. Самі ви з цим завданням упоратися будете не в змозі.

Риби
Будьте терплячі, протягом найближчого часу мало що зможе вас порадувати. Однак ваше очікування, хоч би яким сумним воно було, буде винагороджене сторицею.

Related Post

Гороскоп КОХАННЯ на 4 травня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 4 травня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 У житті вашого коханого з’явилася якась проблема, вирішити яку він може тільки з вашою допомогою. Якого роду допомога йому знадобиться, сказати складно не тільки зіркам, але

Венера в Стрільці з 7 жовтня 2021 року: як захистити себе від проблем в любовіВенера в Стрільці з 7 жовтня 2021 року: як захистити себе від проблем в любові

Венера в Стрільці з 7 жовтня 2021 року: як захистити себе від проблем в любові Венера здійснить свій черговий перехід в новий Знак Зодіаку. Цього разу вона перейде в Знак

Гороскоп на 22 грудня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 22 грудня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 22 грудня 2020 Овен Цей день не можна назвати невдалим, але він зажадає максимальної концентрації сил. Хоч ці запитання і не будуть життєво важливими, але при їх вирішенні