fbpx
Перейти до вмісту

Ранковий гороскоп на 9 жовтня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 9 ЖОВТНЯ

Овен

Спілкуючись із рідними та близькими людьми, постарайтеся не робити їм критичних зауважень: образа, яку вони приховують, з великою часткою ймовірності призведе до серйозного конфлікту, що довго грає.

Телець

День, коли важко позбутися спогадів, які оповідають про колишні події та людей, які в них брали участь: скористайтеся відчуттям дежавю для того, щоб зрозуміти, у чому ви колись помилилися.

Близнюки

Братися за реалізацію серйозних професійних проектів не варто вже хоча б тому, що на календарі вихідний, а ось підбирати існуючі у вас “хвости” не тільки можна, а й потрібно.

Рак

День сприятливий для того, щоб позбавитися тяжких спогадів минулого, які переслідують вас останнім часом: обставини складуться таким чином, що ви зможете “закрити гештальт”.

Лев

Вирішуючи, як вчинити в кожному конкретному – швидше за все, пов’язаному з особистим життям – випадку, не варто слухати порад оточуючих вас людей – звірятися потрібно тільки зі своїми власними думками.

Діва

Напруженість у відносинах з близькою людиною, яка засмучує вас вже досить довгий час, пов’язана з відсутністю взаєморозуміння – відверто пояснившись, ви нарешті! зможете помиритись.

Терези

У випадковій суперечці не варто відстоювати свою правоту будь-що – залиште за іншою людиною право на свою власну точку зору, навіть якщо вам вона здається помилковою.

Скорпіон

Вам буде важко справлятися з будь-якою – навіть найпростішою – домашньою роботою: швидка стомлюваність, швидше за все, пов’язана не з нездужанням, а втомою: скористайтеся вихідним, щоб відновити сили.

Стрілець

Чим би ви сьогодні не займалися, тримайте темп: варто вам зменшити його – як ви всі заплановані на сьогодні справи змушені будете відкласти на потім.

Козеріг

Можна вирушати в будь-які поїздки – як подорожі, так і відрядження: перешкод на шляху не виникне, а всі намічені справи вдасться виконати легко та із задоволенням.

Водолій

Можна приступати до ремонту та будівництва – роботи не перетворяться на стихійне лихо, а завершаться відносно швидко, результат же перевершить усі – навіть найсміливіші – очікування.

Риби

Важливо звертати увагу на інформацію, що надходить із різних джерел: у “кумі” марних відомостей вдасться знайти кілька важливих фактів, які можна буде використовувати в роботі.