fbpx

Ретроградні Сатурн і Плутон в 2021 році, чого слід побоюватися, де соломку підстелити? Поради для всіх Знаків Зодіаку

Між 27 квітня по 6 жовтня, Плутон буде ретроградним в Козерозі і Сатурн буде ретроградним з 23 травня і по 11 жовтня.

Ретроградний Плутон в квітні 2021 року впливає на всі знаки зодіаку.

Коли Плутон стає ретроградним, у нас з’являється можливість проаналізувати свої емоції і прийняти себе таким, яким ви є.

Цього року всі Знаки Зодіаку зможуть почати нове життя як в особистому, так і в професійному житті.

Відповідно до річного Зодіаку на 2021 рік, деякі з нас зосередяться на розвагах, задоволеннях і хобі, в той час як інші знаки будуть використовувати свій творчий потенціал, амбіції і впевненість, щоб ініціювати більш великі особисті проекти.

Протягом цього періоду не буде гірських вершин, на які ви не зможете піднятися, нічого очікувати цілей, яких ви не досягнете.

У вас є сила домогтися всього, що ви задумали. Під час транзиту Сатурна у Водолії можна очікувати ВЕЛИКИХ змін, які будуть позитивними.

На порядку денному Сатурна цього року не буде великого опору і негативу. Всі зовнішні планети підтримають місію Сатурна.

Значить, зміни будуть, але вони будуть позитивними. Ви будете готові їх подолати.

Ми відчуємо енергії 4 планет, які повільно рухаються в Козерозі: Сатурн, Плутон, Юпітер і Південний Вузол.

Як ретроградний рух Сатурна і Плутона вплине на Знаки Зодіаку?

Сатурн і Плутон – дві планети нашої Сонячної системи, яких найбільше побоюються. У 2021 року вони зіткнуться з Юпітером і Меркурієм. Сатурн і Плутон в ретроградному русі – 2 важливих астрологічних події для нас, але особливо місяці, що передують цьому, які практично готують нас до нового життя і нової мети.

Ретроградний рух планет в цьому році особливо вплине на водні знаки – Рак, Скорпіон і Риби.

Гороскоп на 2021 рік показує, Всесвіт відкриває свої двері і дуже уважно прислухається до наших слів і думок. Ми повинні перетворювати негатив в позитив і обережно вибирати позитивні емоції і думки. В іншому випадку ми відчуємо внутрішній дискомфорт і занепокоєння.

Ці планети управляють розумом, емоціями, фізичними переживаннями, удачею і кармою. Будь-яка думка про ці аспекти буде безпосередньо пов’язана з законом тяжіння, досягаючи кармічної безодні Сатурна.

Ретроградний рух Сатурна і Плутона, двох планет нашої сонячної системи, яких найбільше бояться, намагається підкреслити головні проблеми певної сфери життя, чинячи тиск на її рішення.

Як завжди, коли ми знаходимося під тиском, нам потрібно чимось пожертвувати, ми не зможемо зберегти статус-кво, а в деяких випадках нам доведеться змиритися з неминучим.

Юпітер прийде зі сприятливими розв’язками, розвитком і досягненнями, де наполеглива праця буде винагороджена, а обстановка буде сприятливою.

Слід пам’ятати, що в цілому ми не можемо судити про речі і не можемо сказати, чи має результат позитивний компонент чи ні, якщо не знаємо нашу натальную карту!

Якщо ми підійдемо спрощено, можемо сказати, що так, Козеріг буде прямим бенефіціаром, Діва і Телець насолоджуватимуться періодом, в цьому році, коли життя буде здаватися легше.

Скорпіон і Риби будуть насолоджуватися оптимізмом і відчувати допомогу, Раку потрібно буде винаходити щось заново і перетворювати через протистояння з Козерогом, в той час як Овен і Терези будуть старанніше працювати для досягнення очікуваних результатів.

Залежно від асцендента Сатурн і Плутон будуть проходити через різні будинки.

Якщо ваш асцендент знаходиться в:

Овен: 10 – й будинок, будинок репутації, кар’єри і авторитетів, то акцент робиться на цих сферах і проходить через відносини з людьми, що представляють ці області.

Телець: 9 – й будинок, будинок навчання, подорожей та релігії. Цільовими областями є подорожі і область вищої освіти і духовності в цілому. Можуть бути перешкоди в цих областях.

Близнюки: 8 – й будинок, будинок втрат і боргів. Тиск чиниться на фінансову сферу, спадок і відносин з партнером. Можете відчути вразливість в цих сферах, можуть бути проблеми в стосунках.

Рак: 7 – й будинок, будинок партнерства і громадськості. Ці транзити зачіпають область партнерства. Зверніть увагу на цю сферу. У деяких Раків може бути страх, а десь відносини досягнуто своєї межі.

Лев: 6 – й будинок, будинок Боргу і Служіння. Акцент робиться на роботі, здоров’ї і повсякденних звичках.

Діва: 5 – й будинок, будинок задоволення, відпочинку і дітей. Тиск може бути в цих сферах.

Терези: 4 – й будинок, будинок батьків, роду. Обмеження пов’язані з будинком, батьками, предками і емоційною безпекою.

Скорпіон: 3 – й будинок, будинок родичів, локації і мобільності. Акцент робиться на короткі подорожі, спілкування, ваше оточення, братів, сестер і родичів.

Стрілець: 2 – й будинок, будинок грошей, речей та ресурсів. Стрілець зосередиться на грошах, майні, самоповазі і своїх ресурсах. Можуть виникнути деякі обставини, які змусять вас задуматися про те, що для вас важливіше зараз і в майбутньому, а не тільки в цей період.

Козеріг: 1 – й будинок, будинок Самоти. Для Козерогів це іспит на зрілість, тиск лежить на сфері особистості і на тому, як до вас ставляться інші люди. Йдеться про трансформацію як на поверхні, так і особливо всередині, коли вам потрібно відмовитися від чогось, що заважає вам стати тим, ким ви є насправді.

Водолій: 12 – й будинок, будинок ворогів, слабостей і тупиків. Цільова область – це підсвідомість, ізоляція і лікування, тому можуть переслідувати гострі або розсіяні страхи, в залежності від натальной карти.

Риби: 11- й будинок, Будинок Союзників, почестей і нагород. Порушена область – це дружба, довгострокові цілі і оточення, з яким ви резонуєте, тому страхи і жертви досить легко ідентифікувати. Вам потрібно буде подумати про дружбу, яка вичерпала свій потенціал, або про цілі, які більше нічого для вас не значать.

You cannot copy content of this page