fbpx

Ретроградний Меркурій 29 грудня. Чого чекати на Новий рік 2023 та як уникнути негараздів

Останній період ретроградного руху Меркурію в 2022 році починається 29 грудня та триватиме до 18 січня 2023 року. Як уникати негараздів, які створює ретроградний Меркурій та що варто знати про цей період.

Астрологи називають Меркурій планетою спілкування, оточення та взаємодії з оточуючим середовищем. А ретроградний Меркурій має спотворений вплив на всі ці сфери, тому експерти і попереджають про можливі труднощі у фінансах, договорах, спілкуванні та роботі у ці періоди.

Фази ретроградного Меркурію

Ретроградний Меркурій має три фази.

По-перше, коли спостерігач бачить, наче планета рухається через оптичну ілюзію. Це початкова стадія і називається передретроградною тінню.

Друга фаза ― коли дві планети, Земля і Меркурій, розташовані дуже близько одна до одної. Це основний і інтенсивний період, коли ретроградність досягає свого піку.

Третя фаза — постретроградна тінь, коли Меркурій робить остаточний перетин. Відповідно до західної астрології, ця потужна планета спілкування дає нам три шанси переглянути, обміркувати та рухатися вперед, залишивши позаду всі минулі помилки.

Останній ретроградний Меркурій 2022 року

Астрологи попереджають, що Меркурій увійде в Козеріг 6 грудня. Меркурій ― планета спілкування та контактів із оточуючими, тому розумова енергія може бути більше зосереджена на вашому майбутньому або на обов’язках чи тягарях, які ви зараз вирішуєте у своєму особистому житті.

Перша фаза ретроградного Меркурію почнеться 12 грудня, проте усіма улюблений небесний транзит ― другий етап ретроградного Меркурія починається 29 грудня в Козерозі.

Ретроградний Меркурій 29 грудня — 18 січня 2023 — прогноз астрологів

З 29 грудня краще буде переглянути свої цілі та амбіції, а також минулі ідеї та розмови. Ретроградний Меркурій — це не космічне прокляття, а радше можливість вирішити проблеми зараз, щоб ви могли рухатися вперед після його закінчення. В один день Меркурій і Венера синхронізуються в одній точці в знаку Козерога. Це означає, що розмови, які були відкладені, потрібно проговорити. Не бійтеся ділитися тим, що насправді у вас на думці!

Рік закінчується 31 грудня, коли Венера і Плутон, обидва в Козерозі, зійдуться між собою. Коли ці дві планети зустрічаються, інтенсивність ваших зв’язків досягає нових висот, і це не може не вплинути на ретроградний Меркурій. Це дає шанс вирішити якісь проблеми, які стримували вас вже давно, і позбавитися тягаря у новому 2023 році.

Як пишуть астрологи Bustle, цей ретроградний Меркурій відбувається повністю в знаку Козерога, і залишиться там після 18 січня. Цей зворотний рух може внести плутанину у фінансові питання та розмови, пов’язані з кар’єрою протягом січня, і має силу вставляти палки в колеса усім планам.

Тим не менш, доцільно відкласти будь-які великі післясвяткові покупки та запуски нових проєктів чи професійних планів до повернення Меркурію до прямого руху 18 січня.

Як пережити ретроградний Меркурій

Астрологи вже давно попереджали ― під час ретроградного Меркурію під загрозою усі наші плани та спілкування. Для того, щоб мінімалізувати негативний вплив ретроградного Меркурію не варто планувати важливі зустрічі та підписання договорів у цей час, великі покупки та початок масштабних проєктів.

Подорожі можуть не початися, або привести не в те місце, що ви очікували, а з друзями можна посваритися з приводу дрібниць. Зате ретроградний Меркурій допомагає усвідомити нам, де ми є зараз і побачити шлях, куди ми рухаємося, тому найкраще планування і підготовка саме в цей період. Також, ефективним є навчання в період ретроградного Меркурію ― здобуті знання точно вам згодяться.

You cannot copy content of this page