fbpx

Ретроградний Меркурій у квітні “озолотить” три знаки Зодіаку

Їм невимовно пощастить вже менше, ніж через місяць.

У квітні 2023 року планета Меркурій на три тижні входить у фазу ретроградного руху, що негативно відіб’ється на всіх знаках Зодіаку. Раніше ми писали про тих, кому ретроградний Меркурій принесе проблеми, а тепер поговоримо про тих, хто буде купатися в грошах в цей час.

Телець

Тельцям виплатять гроші, які ті вирішать витратити на власне задоволення і на розваги. Ця виплата може бути якоюсь соціальною, або Тельцям повернуть борг, або прийде зарплата, яку затримували.

Зірки кажуть, що в період ретроградного Меркурія часто виникає тяга до імпульсивних непотрібних покупок, тому астрологи радять ретельно продумувати кожне своє інвестування.

Лев

Левам варто приготуватися до того, що їм зроблять якийсь коштовний подарунок. Це може бути брендова прикраса, новий смартфон, планшет або фірмовий годинник. Крім того, представникам даного знака в квітні можуть ще й підняти зарплату. Новина про це прийде саме в дні початку ретроградного Меркурія.

У астрологів немає ніяких застережень для Левів, оскільки їм і їхньому фінансовому стану в наступному місяці нічого не загрожує.

Риби

Рибам пощастить, оскільки в період ретроградного Меркурія вони зможуть щось дуже вигідно продати. Це може бути продаж нерухомості, транспорту або якоїсь цінної речі, яка давно припадала пилом.

Астрологи попереджають, що продавати в період з 21 квітня до 15 травня можна, а ось купувати – ні. Всі покупки, здійснені в ці дати, будуть невдалими або спричинять неприємності.

You cannot copy content of this page