fbpx

Ретроградний Меркурій з 14 січня по 4 лютого 2022 року: рекомендації для знаків зодіаку

Ретроградний Меркурій з 14 січня по 4 лютого 2022 року: рекомендації для знаків зодіаку

Меркурій знову починає ретроградний рух, що позначиться на справах та вдачі. Поради від астролога допоможуть знакам зодіаку провести три тижні без проблем і негараздів.

Овен

Меркурій розгорнеться у 11 будинку друзів. Овнів чекають на зустрічі з минулого, відновлення відносин з колишніми колегами, а також втілення в життя давніх планів. Астролог рекомендує звернути увагу на оновлення та покращення, особливо якщо йдеться про сторінки в соціальних мережах. Такі дії допоможуть залучити нових клієнтів та покращити бізнес.

Телець

Меркурій у 10 будинку кар’єри та досягнень гальмуватиме розвиток подій, і Тельцям належить почекати підвищення або змінити дату відрядження. Все, що пов’язане зі статусом, також буде поставлено на паузу. У цей період астролог рекомендує не поспішати та зайнятися отриманням додаткових навичок, щоб покращити репутацію.

Близнюки

Меркурій розгорнеться в 9 будинку подорожей, і на Близнюків чекають затримки у справах, пов’язаних з оформленням документів, перенесення термінів поїздок аж до здачі квитків. Цей період підходить для перепідготовки: складання повторних іспитів, отримання додаткових знань, планування та роботи над помилками. Близнюкам важливо зважувати кожен крок і відмовитись від ризиків, щоб не притягнути неприємності.

Рак

Меркурій проведе час у 8-му будинку фінансів, і Раки зможуть зробити рефінансування, погасити кредити, а також повернути раніше позичені друзям або близьким родичам гроші. Не виключені довгоочікувані виплати із страховки. Раки повинні бути готові до того, що їм доведеться переробляти документи або збирати довідки, що бракують, щоб надати їх для погашення боргів або отримання коштів.

Лев

Меркурій у період ретроградного руху буде у 7 будинку гороскопу, який відповідає за стосунки. Леви можуть повернутися до невирішених проблем або знову зійтись із колишніми партнерами. Цей період буде відповідальним, тому приймати рішення важливо без поспіху, щоб знову стати жертвами власної недалекоглядності. Якщо наближається весільне свято, астролог рекомендує впритул зайнятися підготовкою.

Діва

У Дів Меркурій розгорнеться в 6 будинку гороскопа, який відповідає за здоров’я та роботу. Це означає, що увага буде прикута до вирішення старих проблем, переробки робочих документів. Астролог рекомендує також подбати про своє самопочуття, щоб уникнути розвитку хронічних захворювань. Не виключено і повернення на колишню посаду на деякий час, коли потрібно буде замінити чи замінити колегу.

Терези

У Терезів Меркурій розгорнеться в п’ятому будинку гороскопа. Фокус уваги буде зосереджений на питаннях, пов’язаних з дітьми, і тут планета може сприяти переведенню в іншу школу або садок, а також поновленню спроб зачати потомство, розпочавши перед цим необхідні процедури: аналізи, вітамінні добавки, відмова від шкідливих звичок. Терезам важливо переглянути бюджет і відмовитися від зайвих витрат, щоб накопичити на мрію.

Скорпіон

Меркурій розгортається у четвертому будинку нерухомості. Вплив ретроградної планети сприятливий для завершення ремонту або його відновлення, а також переїзду. Скорпіонам варто більше часу приділяти побутовим питанням, крім покупки нової техніки, яка може швидко вийти з ладу. Цей період підходить і для поновлення спілкування з родичами.

Стрілець

Третій будинок транспорту та техніки, де буде ретроградний Меркурій, підходить для ремонту техніки, проходження технічного обслуговування транспорту, продовження страховки. У цей період важливо відмовитися від покупок нового автомобіля та іншої складної техніки, яка може зламатися в невідповідний момент. Увагу варто приділити документам, які можуть загубитися або вимагати доопрацювання.

Козоріг

Ретроградний Меркурій буде у другому будинку грошей. У цей період Козороги можуть розраховувати на повернення боргів або запізнілу винагороду за виконану роботу. Сприятливим буде час і для того, щоби переглянути плани на майбутнє, підвищити самооцінку та підняти ціну на свої послуги. Астролог також рекомендує продовжувати навчання, щоб підвищити свій рейтинг.

Водолій

Ретроградний Меркурій у першому будинку гороскопу фокусує увагу Водоліїв на темі стосунків, і насамперед на ставлення до себе. Цей період підходить для турботи про своє самопочуття, прощання з минулим, змін у раціоні харчування. Водоліям варто щось поміняти у своєму стилі, щоб почуватися впевненіше. По ретро Меркурію можна сісти на дієту та повернутися до активних фізичних навантажень.

Риби

Ретроградний Меркурій розгорнеться у 12 будинку гороскопу. Фокус уваги Риб буде прикутий до далеких країн, поїздок та відряджень. У цей час можна повернутися до збору документів, що бракують, вирішувати питання нерухомості, яка знаходиться далеко від місця проживання. Час підходить для продажу майна, завершення справ та звільнення від проблем.

You cannot copy content of this page