fbpx

Ретроградний Меркурій з 29 травня: як себе вести в цей період?

Як ретроградний Меркурій впливає на стан людей?

Меркурій відповідає за такі сфери, як комунікація, угоди, переговори, продажу і покупки, навчання, контракти і угоди, подорожі. Коли планета ретроградна, всі ці сфери можуть вийти з-під контролю.

Ретроградний Меркурій з 29 травня по 22 червня

У цей період люди стають неуважними, роблять дрібні помилки, які можуть призвести до серйозних наслідків. Що важливо знати про ретроградний Меркурій, дати якого ми позначили вище?

Під час ретроградного Меркурія слід бути дуже уважними, перевіряти ще раз все по кілька разів і не приймати вкрай важливих рішень.

Але не лякайтеся, якщо в цей час все-таки у вас є важлива справа, яку необхідно вирішити тут і зараз, робіть це, просто з крайньої уважністю і акуратністю.

Ретроградний Меркурій влаштовує сюрприз у вигляді втрати важливих документів, листів, договорів, грошових переказів. Будьте дуже уважні.

Що робити в період ретроградного Меркурія?

Уважно передавати інформацію, комунікувати один з одним.

В цей час складно доносити до інших якісь ідеї. Тому що в цей період зв’язок спотворюється, багато речей розуміються буквально, або не розуміють зовсім. Через це можуть виникнути непорозуміння.

Утримайтеся від ділових поїздок, важливих робочих зустрічей, уважно підписуйте контракти та договори.

Якщо ви в пошуку роботи або співробітника, краще відкласти співбесіди на інший час, інакше ви ризикуєте втратити роботу або потенційного співробітника.

Відкладіть покупку техніки. Вона може швидко вийти з ладу, або ви просто не будете задоволені своїми покупками.

Як не дивно, в цей період позитивний ефект можуть принести минулі переговори, відносини з людьми, кинуті колись справи.

Можна довести до максимуму робочі процеси, завершити справи, які раніше виявилися в підвішеному стані і не мали рішення.

Якщо ви колись не могли щось продати, поновіть всі оголошення про продаж. Саме цей період може виявитися вельми успішним для вас.

У цей період краще всього починати навчання чомусь новому, особливо це стосується астрології і езотерики.

You cannot copy content of this page