fbpx
Цей день Гороскоп Рік чорного Кролика. Яким буде 2023 рік за китайським гороскопом і кому пощастить найбільше

Рік чорного Кролика. Яким буде 2023 рік за китайським гороскопом і кому пощастить найбільше

Новий рік за східним гороскопом почнеться 22 січня, а символом року, замінивши Тигра, стане водяний чорний Кролик.

У китайській астрології Кролик символізує терпіння та удачу, а тому астрологи запевняють, що 2023 рік Кролика принесе такі жадані нами мир і успіх. На думку експертів, градус злісті знизиться, натомість рік принесе більше розслаблення. Для більшості знаків зодіаку цей рік буде вдалим у всіх сферах життя: любові, кар’єрі та здоров’ї – адже періоди кролика завжди досить спокійні та сприятливі.

Як і всі знаки китайського гороскопу, Кролики приміряють п’ять стихій: дерево (1975 рік), вогонь (1987 рік), земля (1939, 1999 рік), золото/метал (1951, 2011 рік), вода (1963, 2023 рік). Знаки чергуються кожні 12 років, а співпадіння знака та стихії – кожні 60 років. 2023 рік — рік Водяного або Чорного Кролика (вода співвідноситься з чорним кольором).

Щасливі елементи в 2023 році Кролика:

  • Щасливі числа — 5, 7, 9 і числа, які їх містять
  • Щасливі дні: 15, 27 і 30 числа кожного місяця китайського місячного року
  • Щасливий місяць: березень
  • Щасливі кольори: синій, зелений, жовтий і чорний
  • Китайська стихія 2023 року — вода Інь, яка пов’язана з дощем, холодною водою, озерами або річками.

Найщасливіші знаки зодіаку у 2023 році

Згідно з прогнозами найщасливішими знаками року будуть Коза, Свиня та Собака. Представники цих знаків матимуть один із найуспішніших років у житті. Ці знаки отримають особливе благословення в фінансовій сфері, тож ви можете сподіватися на успіхи в бізнесі та кар’єрі.

Також досить вдалим рік буде для тих, хто народився в рік Змії та Бика. Представники цих знаків у 2023 році можуть почати власний бізнес або одружитися.

Традиційно Півні є ворогами Кроликів, тому китайський гороскоп радить тим, хто народився в рік Півня, бути обережними і більше працювати, якщо вони хочуть бути щасливими в рік Водяного Кролика.

Як не дивно, рік не буде дуже щасливим для самих Кроликів, адже вони, за віруваннями, у цей рік дратують Бога віку (Тай Суй), що приносить нещастя. Тому Кроликам радять бути обачними впродовж свого року, зважувати свої рішення й тільки потім діяти.

Related Post

Ці знаки зодіаку отримають прибуток у травні 2022 рокуЦі знаки зодіаку отримають прибуток у травні 2022 року

У травні Венера формує секстиль з Плутоном, а Меркурій робить до неї гармонійний аспект. Астролог прогнозує, що це сприятиме покращенню фінансового стану деяких Знаків Зодіаку. Вона інформує, що можливість заробити

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 19 грудня 2022 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 19 грудня 2022 року

Овен – Сьогодні вашій коханій людині захочеться будь-що-будь витягти вас на прогулянку. Навіть якщо за вікном буде ураганний вітер, злива та снігопад, це його не зупинить. Готуйтеся до небезпечної пригоди на

З 1 лютого щасливі зміни у житті знаків зодіаку! Що змінить Молодий місяць у Водолії?З 1 лютого щасливі зміни у житті знаків зодіаку! Що змінить Молодий місяць у Водолії?

ПРО ЩО МРІЯТИ КОЖНОМУ ЗНАКУ ЗОДІАКУ, ЩОБ ВСЕ ЗБУЛОСЯ? 1 лютого один з найважливіших молодиків – Молодий місяць у Водолії, з якого стартує Рік Тигра за східним календарем і місяць