fbpx

Рішення Овнів, плани Дів та зміни Риб: докладний гороскоп з 18 по 24 липня

Астрологи поділилися, чого варто очікувати від цього тижня.

В ОВНІВ зараз сприятливий час для торгівлі, культурних та розважальних заходів. Рішення, вироблені колективно, виявляться найефективнішими.

ТЕЛЬЦІ, це хороший період для реалізації у професійній галузі, успішно відновлюються та пускаються в хід корисні зв’язки. У кар’єрі важливим є правильний вибір мети.

БЛИЗНЮКАМ представиться можливість легкого вирішення юридичних та соціальних питань. Фінансові питання вимагають свіжих думок, особистої ініціативи та контролю.

РАКИ, у фінансовій та діловій сфері прислухайтеся до голосу розуму. Деякі можуть починати ремонт. Вдалий час для художньої та музичної творчості.

ЛЕВИ, наближається велика подія, де ви зможете проявитися на повну силу. Час вільного “польоту думки” та взаємовигідного обміну інформацією з союзниками.

ДІВАМ потрібно бути готовими до серйозної розмови. Навколишні можуть провокувати вас на непристойні дії. Можете здійснювати свої плани, проте зберігаючи дружні стосунки з оточуючими.

ТЕРЕЗИ, скористайтеся можливістю кар’єрного зростання. Цілком ймовірні несподівані зустрічі та новини, незвичайні пропозиції від друзів.

СКОРПІОНАМ доведеться освоювати нове місце існування. Відчуваючи підтримку друзів, ви зможете почуватися більш комфортно.

СТРІЛЬЦІ будуть захоплені піднесеними думками та честолюбними планами. Добре налагоджувати всілякі зв’язки та контакти, домагатися більшої самостійності у всіх сферах.

У КОЗЕРІГІВ вдалий час для зустрічей, розширення кола спілкування. Але варто уникати фінансових авантюр, постарайтеся розумно розподілити кошти у сімейному бюджеті.

Для ВОДОЛІЇВ відкриваються цікаві можливості для самовираження та підвищення матеріального благополуччя. Гарний час для залучення до групової роботи.

РИБИ, ви досягнете успіху в творчості та публічних виступах. До справ і відносин можна вносити багато нового, спостерігається тенденція до змін і переїздів.

You cannot copy content of this page