fbpx

Рішення Тельців, ролі Терезів і почуття Риб: детальний гороскоп на 23 вересня

Астрологи розповіли, чого варто очікувати в цей день

ОВНИ

ОВНАМ – від вас здійснення завдань вимагає не тільки розумових зусиль, а й душевних витрат. Причому не варто перекладати свою частину роботи на інших: це може призупинити ваш особистий розвиток.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦЯМ – властиво дотримуватися одного разу прийнятих рішень. Але можливо, у вашому житті є і такі аспекти, які пора переглянути. Чуйно прислухайтеся до того, як реагує ваше тіло на ту чи іншу інформацію.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКИ непередбачувані і в словах, і у вчинках. Старі звички будуть заважати руху вперед. Необхідні знання ви можете почерпнути з книг, Інтернету, спілкування з людьми.

РАКИ

РАКАМ – вдалий час для того, щоб проявити свый творчий початок, домогтися успіху завдяки власному інтелекту. Деякі відчують сильний протест проти рутинної роботи. Зараз можна легко опанувати нові навички.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ – ваше завдання зараз – зміцнити свої позиції. Знайдіть, перед ким можна виговоритися: розмірковуючи вголос, ви зможете краще розібратися в тому, що відбувається. Філософськи ставитеся до реакції інших людей на ваші слова і дії.

ДІВИ

ДІВАМ – допоможе їх цілеспрямованість. Зростає чутливість і інтерес до навколишнього світу. Деякі ваші принципи дуже зручні для оточуючих.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, швидко освояться в новій для себе ролі, хоча у деяких в такій ситуації може з’явитися бажання зовсім відійти від справ. У ваше розпорядження може вступити велика сума грошей. Також це може бути підтримка особи, якій ви небайдужі.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНИ – постарайтеся вкластися в термін з виконанням наміченого: від цього буде залежати ваш подальший успіх. Вечір цього дня потенційно сповнений приємних подій, але для цього вам потрібно зробити як мінімум один телефонний дзвінок.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦЯМ – вирышать свої розбіжності з навколишнім світом за допомогою усунення внутрішнього конфлікту. Гарний час для зміни роботи, місця проживання. Підвищується інтуїція, ясне розуміння того, що відбувається.

КОЗОРОГИ

КОЗЕРОГИ сприймають свій будинок як місце, де вони ночують, – і не більше. Якраз зараз реально вирішити проблеми, пов’язані з домашнім господарством, хороший період для придбання різноманітного майна, перепланування приміщень.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ – настав містичний час прозрінь, проникнення в саму суть того, що відбувається. Якщо виявите ініціативу в важливих для вас питаннях – успіх і моральне задоволення забезпечено!

РИБИ

РИБАМ – варто пити більше теплої чистої води. Добре працювати в саду, спілкуватися з тваринами. Перегляньте своє ставлення до оточуючих і постарайтеся звільнитися від почуттів, що заважають радіти життю.

Related Post

2 знака Зодіаку отримають максимум везіння від зірок у вересні2 знака Зодіаку отримають максимум везіння від зірок у вересні

Всепоглинаюче щастя захопить представників цих сузір’їв у вересні Астрологи визначили знаки Зодіаку, які взберутся на вершину везіння в вересні 2021 року. Представники цих сузір’їв зможуть зловити удачу за хвіст і

Любовний гороскоп на 7 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіакуЛюбовний гороскоп на 7 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 7 жовтня 2021 року Овен У цей день ваш коханий мимоволі скаже вам щось таке, на що ви можете дуже образитися. Втім, образа буде

3-и знаки Зодіаку, яким дуже пощастить у останній тиждень серпня 3-и знаки Зодіаку, яким дуже пощастить у останній тиждень серпня 

Літо скоро піде, але наостанок все-таки подарує комусь кілька несподіваних сюрпризів. Хто виявився в числі щасливчиків? До початку осені залишилося два тижні. Але давайте завчасно не впадати в нудьгу дощової