fbpx

Різкі зміни в липні 2021 чекають кожен другий знак Зодіаку

РІЗКІ ЗМІНИ В ЛИПНІ 2021 ЧЕКАЮТЬ КОЖЕН ДРУГИЙ ЗНАК ЗОДІАКУ!

У липні 2021 року Уран, який в астрології відповідає за зміни, буде знаходитися знаку Тельця в прямому русі.

Ця планета також символізує майбутнє, інсайти та інновації. В її ведення також входить і сама астрологія. Уран дає відчуття перспективи й талант бачити майбутнє.

Він протегує бунтівникам і прогресу. Ця планета спонукає нас прагнути до незалежності, знайти свободу і жити за власними правилами. Уран привносить в життя радикальні зміни, які перевертають її з ніг на голову.

ПЕРШИЙ ДЕНЬ, ЩО ПРИНЕСЕ ПОЗИТИВНІ ЗМІНИ – 5 ЛИПНЯ

В цей час Сонце утворює з Ураном сприятливий аспект. Він приносить несподівані, раптові і незвичайні події. Вас будуть відвідувати оригінальні думки, прозріння й осяяння. Ви будете знаходити нові рішення й оригінальний підхід у справах.

Всім захочеться змін, свободи, сюрпризів і цікавих знайомств. Ці зміни найбільше торкнуться Раків, Водоліїв і Дів.

Раки

У вас в цей час може несподівано змінитися характер, уявлення про самого себе і навіть зовнішність. Ви почнете відстоювати свою незалежність і голосно заявляти про себе. Вам захочеться впливати на навколишніх і проявити себе у творчості.

Не дивуйтеся, якщо в цей час розкриються ваші нові таланти. Обставини складатимуться вигідно і вдало. З’являться неочікувані шанси й можливості. Жінкам у цьому може допомогти батько або чоловік. Чоловікам, швидше за все, доведеться розраховувати на себе. Якщо допомога і прийде ззовні, її надасть лідер, знаменитість або людина мистецтва.

Не виключено, що зміни будуть відбуватися на відпочинку, художній виставці або в театрі. Можливо, що ви поміняєте імідж.

Водолії

Різкі зміни торкнуться вашого особистого статусу і відносин з колегами. Не виключено, що несподівані події очікують вас в перукарні або на прийомі у лікаря. Під час прибирання будинку вас може відвідати несподівана ідея, яка змінить ваше життя в майбутньому. Ви будете пишатися успіхами на роботі і своєю фізичною формою.

Діви

Ви можете сподіватися на виконання ваших особистих бажань. Це змінить ваше життя в сприятливу сторону. Ви відчуєте прилив енергії й зростання свого впливу на інших людей. Зміни також торкнуться ваших відносин з начальством. Ви можете очікувати підвищення в посаді й зростання зарплати.

Друзі оцінять зміни, які з вами відбулися, і будуть заряджатися від вас енергією.

ЩЕ ОДИН ВАЖЛИВИЙ АСПЕКТ, ЯКИЙ ПРИНЕСЕ ЗМІНИ – секстіль МЕРКУРІЯ І УРАНА 20 ЛИПНЯ

Він подарує вам шанс знайти нові таланти й знання. Хтось зможе відправитися в подорож, а хтось буде займатися організаційними питаннями в колективі або знайде нових друзів в соціальних мережах. Це вдалий час для того, щоб встановити нове програмне забезпечення на комп’ютер або придбати новий планшет.

Ця конфігурація планет найсильніше буде діяти на Раків, Терезів і Козерогів

Раки

Цей аспект подіє на вас так, що ви різко зміните власну думку з багатьох питань. Особливо це стосуватиметься відносин з друзями й колегами по роботі, а також ведення листування інтернетом.

Терези

Нове знайомство може різко змінити ваше життя, навіть якщо воно триватиме зовсім недовго. Ви будете багато контактувати з іншими людьми, які здивують вас своїми судженнями. Несподівано ви можете знайти нового ділового партнера, з яким буде укладена вигідна угода.

Козероги

Вас чекають несподівані успіхи в роботі, які змінять ваш статус і спосіб життя. Керівництво оцінить вашу роботу й схарактеризує вас в самому позитивному світлі. Ви зможете використовувати потрібну інформацію у своїх цілях. Не виключено, що несподівано зав’яжуться нові корисні зв’язки.

8 ЛИПНЯ ВЕНЕРА ЗРОБИТЬ КВАДРАТ З УРАНОМ

Цей аспект може несприятливо відбитися на левах, яким в цей день слід уникати конфліктів з партнерами.

You cannot copy content of this page