fbpx

Робота Овнів, плани Раків та успіх Риб: точний гороскоп на 24 лютого

Астрологи розповіли, що очікується від цього дня

ОВНИ

ОВНАМ — добре працюватиме у групі. Ви маєте організуючу силу, перед якою важко встояти. Дозвольте бути активним і живим, пробуйте те, чого ніколи раніше не пробували.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦЯМ – здатні укласти надійні угоди. Починайте втілювати те, що було задумано протягом останніх днів, — потім зробити це буде складніше. Сприятливий час для глибокого осмислення набутого досвіду, застосування теорії практично.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКІВ — слід більше довіряти собі, ніж іншим. Щоб ефективно використовувати свої здібності, вам необхідно отримати додаткові знання. Найкращий період для того, щоб розібратися з паперами та документами.

РАКИ

РАКАМ — самоповага здатна збільшитись за рахунок участі в ризикованих підприємствах. Друзі внесуть зміни до ваших планів на вільний час. Небажання брати участь у сімейних справах може створити напругу у відносинах із близькими.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ багато грошей здатні витратити на забезпечення комфорту, розваги. Ваші здібності найповніше виявляться у груповій роботі. Однак, щоб уникнути перевитрати енергії, краще відмовитися від спілкування з неприємними людьми.

ДІВИ

У ДІВ можуть отримати винагороду за роботу, зроблену в минулому. Захист своїх інтересів виходить нині першому плані. Вечір сприятливий для прогулянок, візиту та прийому гостей.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, можливі різкі перепади настрою. Відносини з партнерами можуть ускладнитися через вашу легковажність. Зате багато задоволення принесуть зустрічі з людьми, які не мають великих претензій.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНАМ — відчують у собі сили змінити перебіг подій, що склався. Сконцентруйтеся на задачі, інакше вся енергія втече марно. Цінною виявиться допомога друзів та родичів.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦЯМ краще уникати говорити про свої проблеми з ким попало, щоб не стати мішенню для пліток. Вечір добре провести у тісному сімейному колі, обговорити справи та спільні плани.

КОЗОРОГИ

Зірки попереджають КОЗОРОГІВ про те, що вони будуть схильні вільно висловлювати свою думку на багато питань. Багато хто готовий до здійснення вчинків, сенс яких не зрозумілий до кінця навіть ним самим. З’явиться схильність до використання незвичайних джерел прибутку.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ – гарний час для поїздок, подорожей, участі у колективних заходах. Витрачені сьогодні гроші згодом повернуться із прибутком. Виступіть організатором бажаних подій: не чекайте, поки вас запросять взяти участь.

РИБИ

РИБАМ – якщо ви знаєте, чому нічого не робите? Сенс не в тому, щоб знати, а в тому, щоби відчути і застосовувати в реальному житті. Активні дії звільнять від звичних обмежень і принесуть успіх.

You cannot copy content of this page