fbpx

Робота, спілкування та зустрічі. Загальний гороскоп кар’єри на березень для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на березень 2022 обіцяє сприятливий загальний астрологічний фон. Сонце перші дві декади наділятиме нас одухотвореністю і бажанням допомагати тим, хто цього потребує.

Сонце робить у березні лише сприятливі аспекти до повільних планет. Тому представники стихії Води та Землі можуть трохи розслабитися. Знаки Повітря та Вогню зможуть у березні додати свободи у своє повсякденне життя. Для всіх знаків Зодіаку прогнозується фінансове, кар’єрне та особистісне зростання.

Сонце в Юпітері та Нептуні

Гороскоп на березень 2022 прогнозує сприятливі несподівані зміни, необов’язково глобальні. Може щось на рівні побуту чи повсякденності. З’єднання Сонця з Юпітером та Нептуном, яке відбудеться 5 березня, дасть передумови, особливо для знаків Води та Землі, для виконання бажань та реалізації планів.

Головне не лінуватися. Знаки Вогню та Повітря здатні в ці дві декади досягти багато, якщо докладуть зусиль і подолають деякі перепони.

Меркурій у Рибах

Меркурій 10 березня з’єднається з Рибами та впливатиме на мислення, інтелект, логіку, і буде безпосередньо пов’язаний із сприйняттям інформації та управлінням фінансами, проте розраховувати на конкретні та активні дії не варто. Якщо потрібно прийняти важливе рішення, то думки необхідно зібрати в купу або піддатися впливу Меркурія і відкласти це на потім.

Астрологи попереджають, що з плануванням бюджету в березні, а особливо, з його витратами, потрібно бути акуратнішими: висока ймовірність шахрайських дій, тому від сумнівних пропозицій краще відмовлятися одразу. Не меншої уваги вимагає і документація: при підписанні будь-яких паперів, пов’язаних з грошима, уважно читайте всі виноски та дрібний шрифт.

Меркурій у Овні

27 березня 2022 року Меркурій перейде у поєднання з Овном. Цей період підштовхуватиме до спілкування, нових зв’язків, прийде бажання поділитися своїми планами або душевним настроєм. Також наприкінці березня є можливість зіткнутися з нетактовністю, коли в розмову втручатимуться зовсім сторонні люди, чиєю думкою ніхто не цікавився.

Тут є два виходи: або ігнорувати, або шукати компроміс, оскільки спроба довести свою думку на підвищених тонах до хорошого не приведе. Сприятливим аспектом стане швидкість сприйняття інформації.

Завдяки її підвищенню є шанс досягти успіхів у професіях, де матеріальний прибуток залежить від швидкості прийнятого рішення. Однак тверезий розум повинен залишатися на першому місці. Астрологи попереджають, наприкінці березня є можливість повірити хибним чуткам, які на практиці виявляться лише вигадкою.

You cannot copy content of this page