fbpx
Перейти до вмісту

Робота, спілкування та зустрічі. Загальний гороскоп кар’єри на березень для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на березень 2022 обіцяє сприятливий загальний астрологічний фон. Сонце перші дві декади наділятиме нас одухотвореністю і бажанням допомагати тим, хто цього потребує.

Сонце робить у березні лише сприятливі аспекти до повільних планет. Тому представники стихії Води та Землі можуть трохи розслабитися. Знаки Повітря та Вогню зможуть у березні додати свободи у своє повсякденне життя. Для всіх знаків Зодіаку прогнозується фінансове, кар’єрне та особистісне зростання.

Сонце в Юпітері та Нептуні

Гороскоп на березень 2022 прогнозує сприятливі несподівані зміни, необов’язково глобальні. Може щось на рівні побуту чи повсякденності. З’єднання Сонця з Юпітером та Нептуном, яке відбудеться 5 березня, дасть передумови, особливо для знаків Води та Землі, для виконання бажань та реалізації планів.

Головне не лінуватися. Знаки Вогню та Повітря здатні в ці дві декади досягти багато, якщо докладуть зусиль і подолають деякі перепони.

Меркурій у Рибах

Меркурій 10 березня з’єднається з Рибами та впливатиме на мислення, інтелект, логіку, і буде безпосередньо пов’язаний із сприйняттям інформації та управлінням фінансами, проте розраховувати на конкретні та активні дії не варто. Якщо потрібно прийняти важливе рішення, то думки необхідно зібрати в купу або піддатися впливу Меркурія і відкласти це на потім.

Астрологи попереджають, що з плануванням бюджету в березні, а особливо, з його витратами, потрібно бути акуратнішими: висока ймовірність шахрайських дій, тому від сумнівних пропозицій краще відмовлятися одразу. Не меншої уваги вимагає і документація: при підписанні будь-яких паперів, пов’язаних з грошима, уважно читайте всі виноски та дрібний шрифт.

Меркурій у Овні

27 березня 2022 року Меркурій перейде у поєднання з Овном. Цей період підштовхуватиме до спілкування, нових зв’язків, прийде бажання поділитися своїми планами або душевним настроєм. Також наприкінці березня є можливість зіткнутися з нетактовністю, коли в розмову втручатимуться зовсім сторонні люди, чиєю думкою ніхто не цікавився.

Тут є два виходи: або ігнорувати, або шукати компроміс, оскільки спроба довести свою думку на підвищених тонах до хорошого не приведе. Сприятливим аспектом стане швидкість сприйняття інформації.

Завдяки її підвищенню є шанс досягти успіхів у професіях, де матеріальний прибуток залежить від швидкості прийнятого рішення. Однак тверезий розум повинен залишатися на першому місці. Астрологи попереджають, наприкінці березня є можливість повірити хибним чуткам, які на практиці виявляться лише вигадкою.