fbpx
Перейти до вмісту

Розкрито найвдаліші місяці 2022 року для кожного знаку зодіаку

У представника кожного сузір’я буде щонайменше один місяць, коли планети їм максимально вподобатимуть у всіх сферах.

Астрологи назвали для кожного знака зодіаку найвдаліший час у 2022 році, коли їм особливо щаститиме. У представника кожного сузір’я буде щонайменше один місяць, коли планети їм максимально вподобатимуть у всіх сферах.

ОВНИ

Овнам особливо пощастить у травні, коли Марс, їхній покровитель, перейде у цей знак. Це подарує всім народженим під цим знаком винятково позитивні сюрпризи. Фахівці із зірок вважають, що Овни можуть сподіватися і на успіх на роботі, і на пристрасть у любовній сфері.

ТЕЛЬЦІ

Для Тельців сприятливим періодом стане квітень. Самотні представники цього знака поринуть у лагуну пристрастей. А Тельці, які давно перебувають у союзі, зможуть вивести свої відносини на новий рівень, упевнені астрологи.

БЛИЗНЮКИ

Меркурій у червні подарує Близнюкам неймовірне везіння та успіх. Перший літній місяць виявиться для народжених під цим знаком дуже плідним у грошовій та любовній сфері, розповідають фахівці у галузі астрології.

РАКИ

У липні Раки пізнають справжнє кохання, щастя і радість. Астрологи впевнені, що на самотніх представників цього знака саме в цей період чекає незабутня зустріч із справжньою другою половинкою.

ЛЕВИ

Леви багато працювали останнім часом. І у квітні вони нарешті зможуть пожинати плоди своєї праці. Якщо Леви продовжать докладати стільки ж зусиль, як і зараз, то винагорода зможе їх здивувати, вважають фахівці з планет.

ДІВИ

Величезний приплив сил та впевненості накриє Дів у березні. Як розповідають експерти в галузі астрології, народжені під цим знаком зможуть на початку весни знайти другу половинку та самореалізуватися у професійній сфері.

ТЕРЕЗИ

Бойовий дух Терезів відновить Марс у квітні, що подарує їм необхідну рішучість для досягнення старих цілей, вважають астрологи. Деякі представники цього знака навіть зможуть домогтися підвищення кар’єрними сходами, що сприятливо позначиться на їхньому фінансовому добробуті.

СКОРПІОНИ

Кохання увірветься у житті Скорпіонів у травні. Романтичні пригоди та приємні вечори зі своєю другою половинкою зможуть порадувати представників цього знаку, упевнені фахівці зі зірок. Також наприкінці весни Скорпіони зможуть досягти успіху у професійній сфері завдяки вдалому становищу Меркурія із Сатурном.

СТРІЛЬЦІ

Для Стрільців 2022 стане одним з найуспішніших за весь час. А в листопаді народжені під цим знаком стануть ще сильнішими та щасливішими. Зірки і планети особливо сприятимуть Стрільцям наприкінці осені, стверджують експерти в галузі астрології.

КОЗОРОГИ

У Козорогів вдалим часом наступного року стане лютий. Як уточнюють астрологи, все завдяки присутності Сатурна в цьому знаку, який значно спростить життя Козорогів. Їхня важка праця почне приносити непогані плоди. Також цього місяця їх підтримуватиме Марс, що посилить бойовий дух Козорогів.

ВОДОЛІЇ

У вересні Водолії піднесуться на вершину блаженства. Народжені під цим знаком поринуть у вир романтики та задоволення. Усі мрії народжених під цим знаком будуть здійснюватися по клацанню пальців у цьому періоді, вважають експерти в галузі астрології.

РИБИ

Казковий квітень увірветься у житті Риб. Зокрема, представникам цього знака вкрай пощастить у всьому, що стосуватиметься любові та пристрасті. Як розповідають фахівці із зірок, цього місяця Риби будуть переповнені пекучими почуттями, що залишить незабутні враження від цього періоду.