fbpx
Перейти до вмісту

Розум Водоліїв, вплив Близнюків та знання Дів: докладний гороскоп на 29 грудня

Астрологи розповіли, що варто очікувати від цього дня

ОВНИ

ОВНИ, настав час, що добре підходить для спілкування, зміцнення родинних та дружніх зв’язків. Можливо, вас поставлять перед вибором. Можливо, перше рішення, яке спаде на думку, виявиться найвдалішим.

ТЕЛЬЦІ

Сприятливе звернення ТЕЛЬЦІВ до оточуючих з пропозиціями чи проханнями. Можна домовитися з однодумцями про спільні дії. Завдяки підтримці союзників ви досягнете успіху там, де самотужки не могли на нього навіть розраховувати.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКИ, будьте уважні при контактах з новими знайомими: є можливість потрапити під чийсь приємний, але неоднозначний вплив. Водночас цей день добре підходить для обговорення важливих питань, колективної творчості.

РАКИ

У РАКІВ все помітно зміниться на краще, якщо вони зможуть поєднати поради досвідчених людей та своє особисте бачення ситуації. Будьте активнішими і наполегливішими, вчіться користуватися сприятливим збігом обставин.

ЛЕВИ

ЛЕВИ, використовуйте цей час для спілкування з протилежною статтю. Будьте уважні, як спілкуєтеся, намагайтеся, щоб ваші слова надихали інших людей. Порадують зустрічі зі старими знайомими, задушевні бесіди.

ДІВИ

ДІВИ, успіх цього дня залежить від того, як ви зможете скористатися накопиченими знаннями. Важливо точніше визначити своє місце у соціумі. Можливо, найкраще, що ви поки що можете зробити — переробити справи, що накопичилися: не варто і далі їх накопичувати.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗАМ не варто серйозно ставитися до всього, що вони почують на свою адресу. Поради можуть бути порожніми, які не мають жодного відношення до того, що з вами справді відбувається. Самі вирішуйте, що робити, і дійте сміливіше!

СКОРПІОНИ

Серед СКОРПІОНІВ велика ймовірність зіткнень та конфліктних ситуацій. Витрачати зараз час на суперечки та розбрати небажано: маса перспективніших справ чекає вашої уваги. Не стримуйте благородних поривів у всьому, що стосується дорогих людей!

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦЯМ слід з увагою поставитися до домашніх проблем, питань облаштування домашнього вогнища. Цілком імовірним є прийом гостей у себе вдома. Більше спілкуйтеся з тими, хто вам справді цікавий.

КОЗОРОГИ

КОЗОРОГАМ варто приділити особливу увагу якості продуктів харчування. Може бути реалізовано все, за що б ви не взялися сьогодні щодо творчості. Вміння жити “на хвилі радості” допоможе і в зміцненні здоров’я.

ВОДОЛІЇ

Емоції ВОДОЛІЇВ переважатимуть над розумом. Сни будуть особливо яскравими та принесуть цінну інформацію. Шукайте людину, яка дійсно розуміє вас: спілкування з нею буде неймовірно корисним.

РИБИ

РИБИ, вам сьогодні показано присвятити звільнення від негативного впливу родичів на ваші справи. Можна влаштувати все так, що ви не послаблюватимете, а посилюватимете енергії одне одного. Настає період, сприятливий переоцінки цінностей, пошуків нових джерел інформації.