fbpx

Рибам перевірка стосунків, а Козероги купатимуться у коханні: любовний гороскоп на листопад 2023

За календарем листопад останній місяць осені, але погода цілком зійде за перший зимовий. І для когось він буде справді морозним у стосунках точно, але є й ті, у кого листопад буде спекотнішим за липень.

Настає останній місяць осені. Хтось ще сумує за теплими днями, відпусткою та літніми пригодами, а хтось уже придивляється до новорічних подарунків і чекає сигналу, коли можна буде бігти закуповуватися мандаринами.

І для перших, і для других, астрологи підготували любовний гороскоп на листопад. Відірвыться від своїх справ на хвилинку, знайдіть свій знак і прислухайтеся до того, що кажуть вам зірки.

Овен

Овнам, які мають другу половинку, варто задуматися. Нагадаю, що за взуттям потрібен догляд не лише перші дні після покупки. А зараз мова зараз йде не про взуття. Ми висловлюємо кохання по-різному: за допомогою лагідних слів, довгих поглядів, швидкоплинних дотиків, а ще — подарунками, квітами чи гарячими млинцями на сніданок. А як ви висловлюэте своє кохання? Коли ви робили сюрприз своїй половинці? На день народження? І все?

На Вільних Овнів чекає чисте задоволення, ніяких роздумів. Запаморочлива близькысть, як результат вечора в барі з хорошими напоями. Не будьте занудою, адже іноді можна піддатися спокусі.

Телець

Попередження для сімейних Тельців: неповага чи критика можуть призвести до кризи у відносинах. Нерозв’язані конфлікти та сумніви – прямий шлях до підозрілості, занепокоєння, розчарування. Знайдыть хвилинку, щоб зрозуміти причини конфлікту і поговорити з партнером. Це допоможе відновити стосунки.

Тельці, не обтяжені стосунками, у листопаді можуть познайомитись із романтичним партнером завдяки своїм родичам. Не виключено знайомство у дорозі. Жодних справ і турбот, лише відчуття польоту та невиразне очікування чогось незвичайного!

Близнюки

У сімейних Близнюків може з’явитися бажання та можливість сходити ліворуч. Інтрижка на боці дозволить переосмислити свої цінності, переконатися, що партнер – найкращий, дбайливий, відданий і розуміючий друг. З’являться думки про важливість сім’ї і про те, що всі проблеми та недомовки можна вирішити.

Близнюки без пари абсолютно впевнені, що їм добре. Можна приходити додому, коли з ким хочеться, можна готувати собі все, що вони люблять, або зовсім не готувати. Можна тішити свої звички, ходити без одягу чи черевиках по квартирі. Слухати гучну жахливу музику, курити, не спати. Не треба ні з ким сваритися вранці. Не треба ні за ким прибирати. Близнюки, а хто спинку помиє у душі?

Рак

Домашнім Ракам нагадуэмо, що друзі пізнаються у біді. А партнер – і в біді, і в горі, і в нещасті, і в безгрошів’ї, і в ремонті, і в переїзді. У всьому, куди друзів не заманиш. У листопаді на Раків чекають саме такі сімейні перевірки. Але не треба задкувати, ви впораэтеся!

Що ж із вільними Раками? Тут купідон готовий попрацювати! Згадайте все, про що ви мріяли, згадайте ідеальний образ коханого і приготуйтеся зустріти його в реальності.

Лев

Завжди приємно відчувати свою значущість та цінність для іншої людини. Сімейним Левам астрологи радять не забувати дякувати своєму партнеру за все, що він робить для коханої половинки. Йому важливо знати, що зусилля не витрачені даремно. Пам’ятайте, що стосунки – це важка праця, а чи не даність. Над ними треба постійно працювати, вчитися поступатися, прощати, йти на компроміс.

На вільних Левів чекає запаморочливий роман з усіма приємними наслідками, що випливають звідси. Новий партнер буде соціально успішним і навіть знаменитим у своїх колах.

Діва

Думаєте, що стосунки – це «обіймашки?» Ага! Відносини – це копітка праця, терпіння і ряд пробачень і нескінченного розуміння. Так що, якщо ви сімейні, у листопаді у вас і на роботі робота, і вдома копітка праця.

Вільні Діви явно не налаштовані на нові знайомства. Соціум постійно нав’язує стереотип — сім’я та діти обов’язково потрібні. Подумайте, навіщо вам потрібні стосунки. Щоб бути щасливими або щоб відповідати іншим і не почуватися неповноцінними?

Відносини мають приносити радість, щастя. Ті самі мурашки та метелики у животі. Якщо такого немає, значить, та сама людина ще не зустрілася. Адже вам є чим зайняти дозвілля і куди направити свою енергію. Так що займайтеся і не хвилюйтеся, що кінь прискакав без принца. Прийде час, і принц до вас дошкандибає!

Терези

Сімейних Терезів у листопаді чекають часті сварки з тих самих матеріальних приводів. Відносини починають нагадувати цикл, замкнене коло, з якого начебто неможливо вийти.

Тимчасово самотнім Терезам нагадаємо, що вашим завдання мінімум – не стати крокодилячим обідом, а завдання максимум – зробити з нього сумочку.

Скорпіон

У листопаді сімейні Скорпіони житимуть із партнером у стані резонансу душ. Ви озвучете свої плани, філософію, прагнення, а партнер звучить камертоном. Йому все відгукується, всі ваші думки здаються рідними та близькими. А там де резонанс душ, там і резонанс тіл. Але у зворотному порядку ця схема вже не працює. Будьте уважними!

Вільним Скорпіонам астрологи нагадують, що з партнерами— як з котами: мрієте про породистого британця чи сфінкса, але ось йдеш вулицею— і оп, серце стислося від жалю, і ти вже тягнеш додому худенького блохастика. Визначтеся, чого ви хочете по-справжньому. Щастя можна знайти і з тим, і з іншим.

Стрілець

У листопаді у Стрільців прокинеться дух авантюризму. Потягне на щось таємне та не зовсім правильне. Дехто заведе інтрижку на стороні. Будьте обережні, ваша друга половинка вмить відчує запах зради і навряд чи простить її. Думати треба, поки голова на плечах. Потім буде пізно.

Вільних Стрільців астрологи закликають приймати людей такими, якими вони є. Або не приймати зовсім. Проходьте повз людину, якщо вас щось у ній серйозно не влаштовує, але не ламайте її і не переробляйте під себе. Нехай домосід знайде свою домосідку, і нехай любитель подорожей знайде свою туристку. Ці люди непогані, вони інші. Вони просто не ваші. Ви обов’язково зустрінете своїх, але трохи згодом.

Козеріг

У сімейних Козерогів хороший день починатиметься з гарної кави/чаю або посмішки рідної людини, доброго слова, гарної погоди. У стосунках вас оточать турботою та уважністю.

Якщо ви все ще самотні, то в листопаді вас це може вже втомити, і захочеться зустріти людину, з якою можна налагодити тривалі та серйозні стосунки. І Всесвіт вам допоможе. Іноді щастя знаходиться там, де ми найменше цього очікуємо, тому зверніть увагу на найближче оточення — сусідів, друзів, колег, знайомих. Нові відносини можуть швидко перерости в гарний роман, який має всі перспективи продовжитись щасливим шлюбом.

Водолій

Водолії, які вже знайшли собі постійного партнера, пропадатимуть на роботі та оптимізують свої грошові потоки. У середині місяця обов’язково виділіть час своїй половинці, вирушайте кудись у вихідні, займіться вирішенням сімейних проблем.

Вільні Водолії, вам таке послання від Всесвіту: Залишайтеся на лінії». Водолії, другі половинки видаються в порядку черговості. На жаль, у листопаді ваша черга ще не підійшла.

Риби

Для сімейних Риб стосунки стають просто звичкою. Вони не розвиваються, ви живете швидше як співмешканці, майже немає спільних інтересів. Так звана самотність у парі.

Вільні Риби, схоже, вже звикли до палаючої хати і хитання прав, але не це закладено природою як основа поведінки. Так, ви на все здатні, але це підстраховка у разі потреби. Згадайте ви нарешті, що ви ніжні, м’які і потребуєте захисту. І тоді в листопаді неодмінно станеться диво — прискаче принц на білому коні, сам погасить усі хати й захистить від драконів.

You cannot copy content of this page