fbpx

Ризики Дів, успіх Козерогів та вплив Риб: докладний гороскоп з 26 грудня по 1 січня

Астрологи визначили, що чекає на знаки зодіаку цього тижня.

ОВНИ, вам варто подбати про нові зв’язки: скоро настане найкращий час для втілення задуманого. Емоційне піднесення зробить вас душею будь-якої компанії.

ТЕЛЬЦЯМ період сприяє яскравому вираженню індивідуальності. Дехто має ухвалити рішення щодо своєї основної діяльності. Багато хто спробує поліпшити фінансове становище.

БЛИЗНЮКАМ нові навички допомогли б почуватися в умовах, що створилися, більш впевнено. Але в цей період вам належить не стільки вчитися, скільки ділитися знаннями.

РАКИ, випадкова інформація може вивести вас на зовсім нове коло спілкування, а велика кількість контактів дозволить намітити цікаві перспективи на майбутнє. Тиждень пропонує відходження від стереотипів.

ЛЕВИ, будьте уважні до будь-яких знайомств та пропозицій. Дійте активно, при цьому поважайте особисті особливості оточуючих вас людей. Наразі краще планувати довгострокові проекти.

ДІВАМ цей період відмінно підходить для підвищення освіти. Розростаються творчі контакти, з’являються нові ідеї: ваше просування багато в чому залежить від готовності ризикнути.

ТЕРЕЗАМ відрядження та поїздки обіцяють прибуток і масу задоволень. Допоможе перестановка в будинку або офісі, внесення нових елементів в інтер’єр приміщень.

СКОРПІОНИ, деякі почнуть замислюватися про справу, яка більше відповідає їх внутрішнім запитам. Дасться взнаки потяг до таємничих явищ, комусь захочеться перейти від теорії до практики.

СТРІЛЬЦІ помічатимуть усюди, де б ви не з’явилися: постарайтеся спілкуватися тільки з тими, хто дійсно здатний вас посилити. розширення кола спілкування, виходу із зони комфорту.

КОЗЕРІГИ, цей період пов’язаний з подіями минулого року і набуттям впевненості у власних силах. Буде важко зосередитися на виконанні звичних дій, натомість у справах, де необхідний творчий підхід, чекає на успіх.

ВОДОЛІЇ, успіх чекає на вас у всіх колективних видах діяльності. Гарний час для спілкування зі значущими для вас особами. Постарайтеся з толком скористатися інформацією, яка потрапила до вас у руки.

РИБИ, бути вдалими обіцяють придбання для дому та пошуки щодо своєї зовнішності. Треба визнати, ви зараз особливо вправні в управлінні іншими людьми.

You cannot copy content of this page