fbpx

Ризики Левів, почуття Риб та сюрпризи Раків: докладний гороскоп на 20 січня

Астрологи розповіли, що чекає на представників сузір’їв цього дня.

ОВНАМ досягти успіху може перешкодити схильність до поспішних висновків. Проте ваша життєрадісність безвідмовно діє на партнерів, вселяючи в них віру в успіх. В руках деяких Овнів може виявитися велика сума грошей або якісь інші цінності: будьте обережні з ними.

ТЕЛЬЦЯМ, хоч-не-хоч, доведеться взяти активну участь у подіях, що відбуваються навколо. Не тягніть для того, щоб застосовувати на практиці все, що дізнаєтеся. Згодом це принесе вам зізнання.

БЛИЗНЮКИ досягнуть успіху у вирішенні питань особистого характеру. Завадити цьому може лише незрозуміле бажання зберегти існуючі проблеми. Хороший день для відмови від старих стереотипів, які заважають вашому просуванню.

РАКАМ краще заздалегідь виїжджати до намічених зустрічей. День обіцяє сюрпризи у сфері транспорту та переміщень. Зароблені гроші можна з успіхом вкласти в освіту та активний відпочинок.

ЛЕВИ ризикують загрузнути у купі справ та паперів. Вчіться відновлювати сили у найменш напружені моменти; якщо робота “сидяча” – знаходите час розім’ятися, рухатися. Увечері скористайтеся можливістю кудись вибратися.

ДІВИ надають зараз на оточуючих сильний вплив, наслідки чого можуть бути різними. Період відмінно підходить для переоцінки планів та реалізації задуманого. В результаті ви станете більш впевненими у власних силах.

Думки ТЕРЕЗІВ будуть зайняті зустрічами та переговорами. Уважно стежте за тим, як розвивається розмова: є ризик заговорити зайвого. Важливо встановити гармонію у суспільних та подружніх відносинах, виробити спільні плани на майбутнє.

Для СКОРПІОНІВ особливе значення набувають романтичні зв’язки та спілкування з однодумцями. На тонкому плані відновлюються стосунки з друзями і родичами, що далеко живуть, — нагадайте їм про себе.

У СТРІЛЬЦІ сприятливий час для роботи з великими групами та організаціями. Уважно поставтеся до інформації, що отримується: є ризик прийняти поспішне рішення на основі неточних фактів. Не рекомендується важка фізична праця, а ось танці, вправи на гнучкість – те, що потрібно.

Успіх КОЗЕРОГІВ залежить від того, наскільки практично вони зараз розпорядяться часом та фінансами. Сприятливий час для того, щоб зайнятися йогою, східною гімнастикою.

ВОДОЛІЯМ варто взяти участь у колективних заходах, де є шанс проявити себе з нового боку. Досягнення цього дня стануть основою для подальшого успіху. Шукайте, де ви могли б застосувати свої здібності та надайте подібні можливості іншим.

РИБИ, не приховуйте своїх почуттів від тих, хто вас цікавить! Прекрасний час для знайомств та розвитку стосунків: на вас чекає зростання сексуальної активності, щирість у контактах з коханими.

You cannot copy content of this page