fbpx

Ризики Раків, прибуток Дів та зустрічі Риб: докладний гороскоп на 13 лютого

Астрологи розповіли, чого очікується від цього осіннього дня.

ОВНИ, вам сьогодні супроводжують натхнення та успіх: зосередьтеся на найголовнішій, найнагальнішій проблемі. Багато хто здатний підвищити свій статус як співробітника.

ТЕЛЬЦЯМ особливо вдаються творчі справи. Пам’ятайте, що вміння доводити розпочате до логічного кінця так само необхідно, як здатність починати. Велике задоволення принесе спілкування з другом.

У БЛИЗНЮКІВ триває перевірка захоплень на міцність — все непотрібне відпадає само собою. Можна реалізувати ідеї щодо прикраси житла та зміни іміджу.

РАКІВ залучають відносини з часткою ризику. Рекомендується більше рухатись, дихати свіжим повітрям, пити трав’яні відвари. Будьте дбайливішими до навколишнього простору.

У ЛЕВІВ — час перетворення, причому результати змін можуть бути найнесподіванішими. У сім’ї відбувається накопичення культурних та духовних цінностей.

ДІВИ можуть очікувати прибутку від контактів з іноземцями. Сьогодні вам справді може пощастити, особливо у справах колективних. Намагайтеся вкласти в підприємство все, що ви знаєте та вмієте.

ТЕРЕЗИ, цілком імовірно, що перед вами відкриються нові джерела заробітку, проте при цьому ви ризикуєте потрапити в залежне становище. Це час добре для завершення розпочатого.

СКОРПІОНИ, підступні спокуси цього дня такі ж великі, як і його сприятливі можливості. Не забувайте про свої найвищі інтереси, які можуть бути ніяк не пов’язані з фінансовими інтересами.

СТРІЛЬЦІ, ви виявите свої найкращі якості: товариськість, дружелюбність і ділову кмітливість. Тільки слід бути уважнішими при підписанні документів та операціях з грошима.

КОЗЕРОГИ сьогодні відповідальні за збереження миру в будь-якому колективі, де будуть перебувати. Зростає прагнення втримати досягнуте і не у вас одних.

ВОДОЛІЇ волітимуть діяти незалежно від чийогось думки, виявляючи рідкісну для себе впертість. Натомість вечір обіцяє представникам цього знака порозуміння з будь-яких питань.

РИБИ, вирішення багатьох питань вимагатиме від вас гідності та вміння залучати до своєї реальності. День віщує масу зустрічей, і ви зможете скрізь з’явитися різним.

You cannot copy content of this page