fbpx

Самі вульгарні знаки зодіаку 

Серед дванадцяти знаків зодіаку є три, які жодного дня не можуть прожити без вульгарних думок. Уже здогадалася, хто це? Звіряй свою інтуїцію з зірками.

Скорпіон

Скорпіон вважається самим пристрасним знаком зодіаку. Енергія відвертості буквально переповнює народжених з 23 жовтня по 22 листопада, так що вони не завжди можуть контролювати свої бажання.

Якщо Скорпіон довгий час не дає своєї темпераментної енергії вийти, він починає … Пішли і буквально перетворюється в стурбованого і хтивого! І повернути представника цього знака зодіаку в нормальний стан може тільки одне – пекуча ніч любові!

Лев

Ще один вульгарний знак зодіаку – це Лев. Ці хлопці – природжені ненаситні спокусники, які обожнюють експерименти.

Якщо зустрічаєшся зі Левом, будь готова, що одного разу він захоче не просто «чогось новенького», він забажає «чогось брудненького». Чи не тому що Леви такі, просто вся їхня фантазія направлена ​​в сторону відвертості.

Овен

Овни – майстри чорного гумору, жартів і натяків. Іноді здається, що представники цього знака зодіаку не соромляться взагалі нічого!

Овни прямолінійні, все називають своїми іменами, так що непристойні слівця вилітають найчастіше саме з ротів представників цього знака зодіаку. Овном управляє планета чоловічої енергії – Марс. Так що ніякої м’якості від цих хлопців не чекай: все, що на умі, то буде і на мові.

You cannot copy content of this page