fbpx

Секрет щасливих стосунків із кожним Знаком Зодіаку

Знаки Повітряної стихії: Близнюки, Терези, Водолій

З Повітрям все дуже просто і неймовірно складно одночасно.
Представники цієї стихії не готові змінюватись заради гармонії у стосунках. Їх можна тільки прийняти такими, якими вони є. Особливо це стосується Близнюків та Водоліїв.

Люди Повітряної стихії мають безліч вад та поганих звичок, які краще вивчити відразу, щоб потім не було боляче. Якщо ви закохалися в Близнюків, Водолія або Терези, постарайтеся знайти до них правильний підхід. Це допоможе згладити гострі кути та побудувати міцні стосунки.

Близнюки можуть піти на зраду через бажання новизни. Недарма кажуть, що в них мешкає дві особи: одна — спокійна, яку ви знаєте, а друга — демон, який виходить назовні час від часу. Секрет успішного кохання з Близнюками — величезна кількість спільних інтересів та хобі. Бажано працювати теж разом. Чим менше відмінностей у вас, тим простіше буде у відносинах.

З Водоліями ситуація трохи інша, але чимось схожа. Необхідно постійно підігрівати їхній інтерес. Для цього можна тримати дистанцію: наприклад, бачитися лише зрідка, щоб Водолій не звик до вас та його почуття не ослабли. Другий варіант – постійно дивувати їх, не даючи нудьгувати. Потрібно бути екстраординарною особистістю, щоб Водолій від вас не втомився. Це ключ до вирішення проблем у стосунках.

Терезів в партнері найбільше приваблює сила характеру. Якщо вони почнуть розуміти, що ви можете дати слабке місце і стати веденими, то шляху назад вже не буде. Тому у відносинах із ними необхідно взяти на себе роль лідера. В цьому випадку в них завжди пануватиме гармонія.

Знаки Водної стихії: Рак, Скорпіон, Риби

Представники стихії Води вміють пристосовуватись, але самі не змінюються ніколи. Якщо у вас є вада, вони знайдуть спосіб з нею впоратися або прийняти її, але власні негативні риси характеру викорінювати не будуть. Тому у відносинах із Водними Знаками необхідно проявляти психологічну гнучкість.

Риби та Раки — егоїстичні люди. Так, вони красиво доглядають, красиво люблять, та й самі можуть бути дуже приємними, але в будь-яких відносинах їх наміри егоїстичні. Якими б яскравими їхні слова та обіцянки не здавались, за ними ховається якась мета, зрозуміти яку дуже складно. Якщо прийняти це і не обмежувати свободу Раків та Риб, то вони зроблять вас щасливими. Інша розмова — Скорпіони. Із цими людьми все відбувається навпаки. Спочатку з ними важко, а потім все легше та легше. Потрібно лише перечекати, поки вони «награються» і зрозуміють, що ви їх дійсно любите. Секрет успішних відносин зі Скорпіонами – терпіння та сталеві нерви. Це дбайливі люди, котрі не люблять, коли їм вказують. Вони самі знають, що для ваших стосунків краще, а що ні.

Вогняні Знаки Зодіаку: Овен, Лев, Стрілець

З Вогнем жарти погані. Ці люди вибухонебезпечні, тому у відносинах із ними потрібно багато терпіння. Особливо це стосується Львів, які можуть вас «покусати» за підвищений тон, неправильне слово чи необережний жест. Найбільше вони цінують свою самодостатність. Якщо вам вдасться делікатно переконати їх у чомусь, вони почнуть вас поважати тільки сильніше. З людьми стихії Вогню не можна бути відомими, але й такими самими, як вони, бути не можна. Цим пояснюється погана сумісність двох вогненних знаків.

Стрільці живуть у швидкому темпі, тому секрет успішного кохання з ними — це готовність до нестачі сну і хороше здоров’я. Стрільці справді готові до безсонних ночей, постійних поїздок та пригод. Якщо їм з вами буде нудно, то стосунки довго не протримаються.

Овни чимось нагадують Стрільців, але до високої динаміки можна ще додати упертість і імпульсивність. Овнам не хочеться нічого вирішувати за двох, але вони це роблять, бо знають, що кохання потребує великих вкладень. Все, що необхідно зробити для щасливих стосунків з Овном, дати йому можливість бути лідером.

Львів все представляють як егоїстичних та самозакоханих людей, але це не так. Вони дуже дбайливі, добрі і ласкаві, але тільки доти, доки ви не почнете давати їм поради і вказувати, що робити. Якщо ви зможете уникнути такої поведінки, Леви цінуватимуть вас.

Земні Знаки Зодіаку: Телець, Діва, Козеріг

З Земними Знаками найпростіше порозумітися. Із ними можна бути чесними. Проблеми можуть виникнути лише з Козерогами: це люди потайливі, їм потрібен час, щоб до вас звикнути і зрозуміти, чи можна вам довіряти. За їхню симпатію доведеться поборотися. Люди Землі не терплять обману та вітряності.

Козерогів потрібно добиватися, причому іноді багато років. Їм складно догодити,
тому на початкових етапах знайомства не чекайте від них компліментів та теплих слів. Вони можуть не довіряти вам навіть за рік стосунків. Зробити таке кохання міцним допоможе лише максимальна відкритість. Від Козерогів не можна щось приховувати. Вони це відчувають.

Діви дуже стримані. З ними треба бути спокійними та умиротвореними, щоб вони не нервували зайвий раз. Вони мають дуже погану звичку збирати образи і виливати їх усі разом, так що частіше запитуйте їх про те, що вони відчувають, як їхні справи.

Тельцям дуже важливі підтримка і розуміння. Тельці – романтики, які поєднують у собі практично всі основні переваги цікавих людей. Щоб стосунки були міцними, Тельцю частіше показувати свої почуття та своєчасно підтримувати його за хвилину труднощів.

You cannot copy content of this page