fbpx

Шалений прибуток і підвищення. 4 знаки зодіаку чекають успіхи та кар’єрне зростання в грудні 2022

Люди вважають, що положення планет впливає на життя людей. Астрологи можуть читати планети і потім складати гороскоп. Розповідаємо, на кого читає фінансовий успіх у грудні.

Грудень 2022 буде насичений для усіх знаків зодіаку. На когось чекає успіх у всіх справах, хтось може відчути проблеми зі здоров’ям, на когось чекають приємні новини. Особливі успіхи в кар’єрі та фінансовий бум чекає на представників чотирьох знаків зодіаку.

Близнюки

Ретроградний Юпітер в 10 домі допоможе Близнюкам бути в потрібномі місці в потрібний час, вчасно завершити завдання та зміцнить їхню кар’єру. Ретроградний Юпітер дає щедрі результати, проте для цього доводиться працювати трохи більше, ніж зазвичай. Проте, в результаті, вас оцінять по вашій роботі й ви отримаєте визнання. Якщо ви захочете змінити роботу, то на початку місяця вам це вдасться. Після цього Меркурій, Венера і Сонце перемістяться в шостий дім. Якщо хтось планує змову проти вас, у нього нічого не вийде, тому не варто хвилюватися, але будьте пильні.

Місяць буде сприятливим для бізнесменів-Близнюків. Сплетіння володаря сьомого дому Юпітера в десятому вплине на ваші амбіції та відданість, спонукаючи до руху вперед. Близнюки можуть отримати підтримку деяких високопоставлених осіб, які допоможуть просувати бізнес. Аспект першого дому на сьомий може вплинути на те, що, у бізнесі може трапитися все, що завгодно.

Тому, Близнюки мають просуватися вперед спокійно та обережно, щоб отримати хороший результат. Ретроградний Марс пройде транзитом до знака Тельця 13 числа і матиме аспект на сьомий дім з дванадцятого дому. Ці позиції вказують на отримання прибутку в бізнесі через закордонні канали або інші регіони. Тож використовуйте цей час і спробуйте розвивати свій бізнес.

Чотири планети разом будуть аспектувати одинадцятий дім з Раху, що значною мірою покращить фінансовий стан протягом місяця. Доходи Близнюків швидко зростуть, фінансові проблеми зменшаться, а фінансовий стане міцним, як ніколи до цього. Але коли Меркурій, Венера та Сонце відходять до шостого дому та аспектують ваш дванадцятий дім, ваші витрати можуть несподівано підскочити та вплинути на бюджет. Близнюки мають обережно розпоряджатися своїми доходами, щоб зберегти зростання. Вкладати гроші варто тільки в необхідне, оскільки при недоцільному використанню можна втратити багато.

Діва

Початок місяця буде більш сприятливим для представників знака Діви з точки зору кар’єри, оскільки ретроградний Марс у десятому домі надасть сили здійснити свої плани наполегливою працею та рішучістю. Це може суттєво зміцнити позиції Дів на роботі, а старання будуть гідно оцінені.

Після того, як ретроградний Марс увійде у дев’ятий дім, у Дів з’являться шанси змінити сферу роботи. Працівники уряду чи суміжних секторів, можуть отримати переведення на іншу роботу в цей час. Завдяки зміни положення Венери 11 числа, Меркурія 13 числа і Сонця 16 числа в знаку Скорпіона у третьому домі, буде підтримка та лояльність колег на роботі.

Бізнесменам-Дівам доведеться багато працювати, але вони приречені на успіх, бо ретроградний Юпітер приходить у сьомий дім, де він є управителем. Бізнес Дів буде рухатися вперед по шляху успіху, який буде переповнювати представників знаку. Через присутність Раху у восьмому домі, Дівам не можна довіряти діловому партнеру без перевірки усіх фактів. Діловий партнер може запустити події, які приведуть до проблем у бізнесі. Завдяки третьому аспекту Сатурна у сьомому домі, Діви досягнуть успіху, якщо будуть чесними і не ризикуватимуть.

Діви можуть отримати великі фінансові вливання у бюджет, оскільки Венера і Кету будуть присутні у другому домі їх гороскопу на початку місяця. Гроші прийдуть відразу з кількох джерел, однак Раху у восьмому домі, може збільшити небажані витрати. Деякі з витрат можуть стати фатальними для бюджету на місяць, тому треба бути обережними.

Через транзиту Сонця в третьому домі, Дівам відривається шанс отримати вигоду від урядового сектора. Коли Марс проходитиме у дев’ятому домі, буде раптовий грошовий прибуток. Завдяки присутності Сатурна в п’ятому домі та його повному аспекті в одинадцятому буде забезпечений фіксований дохід, який покриває ваші витрати. Вас ніхто не позбавить роботи, бізнесмени Діви можуть отримати додаткову фінансову вигоду через своїх ділових партнерів. Можливий додатковий прибуток від сімейного бізнесу.

Козеріг

Венера, Меркурій, Сонце і Кету будуть присутні в десятому домі Козерогів, також на них впливатиме Сатурн. У зв’язку з цим буде високий тиск від керівництва та збільшення задач. Доручена робота не вимагатиме нових навичок та не складе проблем, навпаки, виконання задач покаже з кращого боку навички та зміцнить впевненість у собі, підвищить моральний дух. Така ситуація зміцнить позиції перед керівництвом. Після входу ретроградного Марса в п’ятий дім 13 грудня почнуться зміни у кар’єрі.

Якщо людина довго хотіла змінити роботу, то, можливо, це відбудеться зараз. Подолання перших труднощів на новій роботі забезпечить рух вперед у своїй кар’єрі. Завдяки переміщенню Сонця, Меркурія та Венери в одинадцятому домі стосунки з керівництвом будуть приємними, можлива користь від урядового сектора. На держслужбовців у грудні чекають переведення із підвищенням.

Початок місяця буде вдалим для бізнесменів-Козерогів. Повний аспект Сатурна в сьомому домі надасть енергії для збільшення обертів бізнесу та відповідно ― прибутку. Усі бажання Козерогів будуть здійснюватися у грудні через Юпітер у п’ятому домі, який буде аспектувати дев’ятий, сьомий та одинадцятий дім. Марс, який знаходиться в шостому домі, справить аспект на дванадцятий, що може зменшити витрати Козерогів.

Друга половина місяця буде більш сприятливою, оскільки через присутність Сонця, Меркурія та Венери у одинадцятому домі відбудеться раптове зростання доходу, що зробить Козерогів щасливими. Дохід можливий із кількох джерел. Коли ретроградний Марс буде аспектувати одинадцятий дім із п’ятого, можливі події, які зміцнять ваш фінансовий стан. Тому цього місяця, Козероги подолають фінансові труднощі, отримають переваги як на робочому місці, так і в бізнесі та стійкість у кар’єрі.

You cannot copy content of this page