fbpx
Перейти до вмісту

Шанси Овнів, цілі Раків та потреби Дів: докладний гороскоп на 9 лютого

Астрологи розповіли, чого варто очікувати від цього дня

ОВНИ

У ОВНІВ з’явиться шанс обійняти керівну посаду, ви виступите сьогодні у ролі організатора якихось подій. Велика ймовірність великих витрат на дітей та сім’ю.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦЯМ не завадить допомога оточуючих. Гроші можуть надійти від співпраці з іншими організаціями та надання послуг новим клієнтам.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКИ, ви отримаєте абсолютно несподівану пропозицію. Можливо, поки що воно здається нереальним, але згодом ця ідея захопить всю вашу увагу.

РАКИ

РАКАМ знадобиться вміння ставити цілі. Це період, коли старі життєві завдання можуть втратити свою важливість і вам доведеться вирішувати, куди рухатися далі.

ЛЕВИ

ЛЕВАМ знадобиться здатність тверезо оцінювати події, не ґрунтуючи свої рішення на одних емоціях. Не перекладайте інших намічені справи.

ДІВИ

ДІВИ виявлять у себе потребу до відвертішого спілкування з тими, хто їм дорогий. Не погоджуйтесь на пропозиції, що не відповідають вашим особистим інтересам.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ зможуть просунутися у вирішенні професійних справ. Добре придбати необхідне обладнання, приймати на роботу цінних фахівців.

СКОРПІОНИ

У СКОРПІОНІВ інтереси йтимуть у розріз із планами оточуючих. Будь-яка діяльність вимагатиме концентрації сил, а результати можуть стати повною несподіванкою.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦЯМ варто підтримувати зв’язки з людьми енергійними, неординарними. Співпраця з ними буде дуже плідною. Вечір залиште на спілкування з коханими.

КОЗОРОГИ

КОЗОРОГИ, постарайтеся розпланувати час так, щоб встигнути сьогодні якнайбільше. У деяких виникнуть оригінальні ідеї щодо заробітків.

ВОДОЛІЇ

У ВОДОЛІЇВ можуть виникнути важливі розбіжності із партнерами. Ви маєте право відстоювати свою думку, але не вважайте при цьому, що оточуючі зобов’язані змінити свою думку.

РИБИ

У РИБ настрій змінюватиметься без особливих причин. Не бійтеся зробити перший крок там, де справа зайшла в глухий кут. Приділіть більше часу своєму партнерові.