fbpx

Шанси Овнів, естетика Близнюків і вибір Риб: детальний гороскоп на 26 вересня

Астрологи розповіли, чого варто очікувати в цей день

ОВНИ

ОВНИ – неймовірно активні в творчості і спілкуванні цього дня. Задумане має всі шанси швидко втілитися в життя. Сприятливий вплив матиме контакт з живим вогнем, особливо під відкритим небом.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІ – присвятивши частину дня перебудови домашнього вогнища, ви створите абсолютно особливу атмосферу. Показано проявляти благородство, робити сюрпризи, допомагати оточуючим в їхніх справах.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКАМ – найкраще витратити день на естетичні задоволення, провести більше часу з друзями. Добре також налагоджувати контакт з дітьми на основі спільних інтересів. Вірогідне отримання листа або важливого дзвінка.

РАКИ

РАКАМ – участь в колективних заходах зарядить РАКІВ бадьорістю і гарним настроєм. Колодязна або джерельна вода сьогодні особливо корисна. Йде трансформація внутрішньої енергії, – вона природним чином направляється до зовнішнього світу.

ЛЕВИ

ЛЕВАМ – показано шукати області, де вони могли б застосувати свої знання і душевні якості. Настав час, коли потрібно точніше планувати свої дії, створювати позитивні мислеобрази.

ДІВИ

ДІВИ – чим би ви я не займалися, – зробіть упір на якість, а не на кількість. Частину дня рекомендується витратити на суто особисті справи. У багатьох підвищена сприйнятливість в області почуттів: хочеться романтики, чогось незвичайного.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, присвятять день турботам про дім і сім’ю, підготовці квартири до зимових холодів. Добре б сьогодні прогулятися, порухатися, навантажити ті групи м’язів, які не діють в буденні дні. Особливо продуктивні колективні заняття.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНАМ – вміння враховувати нюанси чужого настрою врятує від непотрібних суперечок. Багатьом захочеться провести день по-особливому, і їм це цілком вдасться. Час прекрасний для участі в яскравих творчих заходах, ігор з дітьми.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦЯМ – нові контакти принесуть багато користі. Врахуйте, згаяне сьогодні буде складно надолужити надалі! Час осяянь, можливості вирішення складних завдань. Через сни прийде інформація, гідна уваги.

КОЗОРОГИ

Зірки попереджають КОЗОРОГІВ про те, що вони енергійні та цікаві. Сімейний бюджет внаслідок цього опиниться під загрозою: постарайтеся з розумом витрачати сили і гроші. Любителі подорожей отримають масу задоволення від відвідування нових місць.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ – вірте в себе, у своє призначення! Тим, хто займається “своєю справою”, Всесвіт готовий допомагати кожну секунду. Настав період відстоювання своїх принципів, захисту особистих інтересів.

РИБИ

РИБАМ – розширюються можливості вибору. Нові плани зажадають від вас розширення кола знайомств. Якщо проявити активність, можна отримати важливу інформацію. Друга половина дня особливо динамічна.

You cannot copy content of this page