fbpx

Шанси Овнів, перешкоди Дів та цілі Козерогів: докладний гороскоп з 4 по 10 липня

Астрологи розповіли, що можна нового очікувати від цього тижня

ОВНИ, будьте уважні до всього, що почуєте та побачите у ці дні: є шанс розвинути свої позиції у значущій для вас області.

ТЕЛЬЦЯМ доцільно розвивати сімейний бізнес, залучати до справи знайомих. Хороший день для зустрічей із друзями та спільного вирішення найрізноманітніших питань.

БЛИЗНЮКАМ варто звернутися до нових джерел у пошуках необхідної інформації. Імовірний вдалий обмін знаннями та досвідом. На роботі виявите максимальну активність.

У РАКІВ прийшов час приймати низку рішень: це стосується і роботи, і сфери людських відносин. Дійте виходячи з вашого сьогоднішнього розуміння ситуації.

ЛЕВИ, щоб не трапилося, діяти потрібно з пристрастю, тоді і результат буде чудовим. Вдалий час для того, щоб підібрати стильну деталь для гардеробу.

ДІВИ, зірки рекомендують вам не звертати уваги на перешкоди на шляху до щастя. Підтримка може прийти звідти, звідки її зовсім не чекаєте.

У ТЕРЕЗІВ Зміцнення матеріального благополуччя  пройде через розширення контактів, поїздки, освоєння нової спеціальності. Дійте відкрито і ви отримаєте допомогу від потрібних людей.

У СКОРПІОНІВ зростає внутрішня необхідність самим вирішувати, що робити далі — стосунки з начальством можуть загостритися. Інтереси родичів вимагатимуть вашої найжвавішої участі.

СТРІЛЬЦІ, це період, коли знання та здібності стають своєрідним скарбом, джерелом доходу. Ті, хто займається творчістю, отримають новий стимул для вдосконалення своєї майстерності.

КОЗЕРІГИ, поставте собі за мету бути в курсі всіх новин у своїй професії, підведіть межу під старими планами та справами. Зустріч цього періоду судилося зіграти величезну роль.

У ВОДОЛІЄВ з’явиться бажання заробити гроші якимось незвичайним чином. Також цей час сприяє заняттям музикою, співом та танцями.

У РИБ гарний період для поїздок, ходінь по державних установах. Багато задоволення принесе смачна їжа, купівля красивих речей.

You cannot copy content of this page