fbpx
Перейти до вмісту

Шанси Тельців, контакти Терезів та мети Водоліїв: детальний гороскоп на 14 лютого

Астрологи розповіли, чого варто чекати від цього дня.

ОВНИ

ОВНИ почнуть прокидатися від зимової сплячки: багато хто гостро відчуває наближення весни та пов’язаних із цим змін. Ви можете будувати своє життя так, як вам заманеться.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦЯМ зірки надають добрі шанси для покращення всіх особистих справ. Підвищується сприйнятливість до думок та почуттів інших людей.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКАМ зірки обіцяють порозуміння зі співробітниками та начальством. Гарний день для того, щоб спробувати забезпечити максимально комфортне існування.

РАКИ

РАКАМ рекомендується завершити відносини, пов’язані з чужими цінностями. Багато хто з вас зможе зробити вдале придбання, купивши річ, про яку мріяли.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ можливі вражаючі досягнення у музиці, живописі та інших мистецтвах. Але, можливо, ви дуже турбуєтеся про незначні деталі.

ДІВИ

ДІВ виявлять, що оточуючі високо цінують їх суспільство. Ви можете заробити, демонструючи свої досягнення, подорожуючи та беручи участь у різних угодах.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗІВ чекає безліч контактів, розмов, укладання угод. Деяким людям здаватиметься, що ви від них щось приховуєте та недомовляєте.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНИ будуть вміло використовувати час та здібності інших людей. Увага до потреб та проблем оточуючих у вас у цей час також зросте.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦЯМ любовні стосунки рекомендується будувати не лише на потягу, а й на спільних інтересах. Завдяки підтримці ви станете ефективнішими і в інших сферах.

КОЗОРОГИ

КОЗОРОГАМ було б корисно завершити те, що було започатковано і з якоїсь причини відкладено. День підходить для проведення презентацій та участі у виставках.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЯМ необхідно побути на самоті, точніше визначаючись із цілями на найближчі місяці. Можливо, сформується бажання нести у світ оригінальні ідеї.

РИБИ

РИБАМ, вирішуючи професійні питання, рекомендується виступити більш активної ролі. Можете вирушати в подорож або запланувати відвідування семінарів.