fbpx

Шанси Тельців, потенціал Дів та дохід Козорогів: детальний гороскоп на 4 лютого

Астрологи розповіли, чого очікується від цього дня

ОВЕН

Намагайтеся сьогодні не втручатися ні в чиї справи. Не розібравшись у тонкощах справи, ви можете натворити чогось не того, діючи з найкращих спонукань.

ТЕЛЕЦЬ

Сьогоднішній день може здатися вашій діяльній натурі відчайдушно нудним. Але перш ніж починати нити або, того гірше, голосно скаржитися на злу долю, подумайте, чи не краще сидіти спокійно, ніж бігати як ошпарений від однієї неприємності до іншої.

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні ви можете випадково виявити у себе неабиякий дар передбачення. Не варто гарячково шукати у себе в родоводі циган, ви просто будете спостережливіше за інших і здатні в зіставленні та аналізі дрібних подій.

РАК

Сьогодні від вас вимагатимуть поступок, причому зроблять це у такій формі, ніби ви заборгували, причому чимало. І поступитися доведеться, не битися ж із цією людиною…

ЛЕВ

Сьогодні краще діяти спільно. Одному стільки не випити.

ДІВА
Не вірте сьогодні нічому, чого ви не бачили на власні очі. Робити висновки з чужих слів так само небезпечно, як підписувати документи, навіть не спробувавши прочитати, що ж у них написано.

ТЕРЕЗИ

Сьогодні ви будете напрочуд легкі на підйом. Плани ваші часто змінюватимуться, тому варто уважніше поставитися до тих, з ким у вас призначені зустрічі. Ви можете легко забути про них.

СКОРПІОН
Сьогодні варто дивитися на стан справ із песимістичної точки зору. Занадто багато треба передбачити, щоб дозволяти собі розслабитися та задовольнитись скоєним.

СТРІЛЕЦЬ

Події розгортаються трохи швидше, ніж хотілося б. Сьогодні у вас може з’явитися бажання завперти – не піддавайтеся йому, це тільки подільє масла в без полум’я.

КОЗОРОГ

Сьогодні ви можете вирішити, що справа вже зроблена, і можна спочивати на лаврах, але на вас чекає розчарування. Це – лише один з багатьох ступенів, на які вам належить піднятися, якщо ви хочете дійти до кінця сходів.

ВОДОЛІЙ

Віддайтеся тому почуттю, яке так вимагає виходу сьогодні. Добре, звичайно, щоб це почуття не виявилося лютістю, але – як пощастить.

РИБИ

Сьогодні ви будете неперевершеним фахівцем із досягнення неможливого. Тільки не перевантажте себе замовленнями.

You cannot copy content of this page