fbpx

Щасливі дні у березні 2022, коли все наладиться – Астролог

Експерт з астрології назвала найщасливіші дні березня 2022 року. Астролог розповіла, що цього місяця доля подарує кілька днів, коли у вас все вийде.

13 БЕРЕЗНЯ

Містерія цього дня пов’язана з очищенням та розумінням таїнства. Він може стати повною чашею. Сьогодні, чим більше ви віддаватимете, тим більше отримаєте. Юпітер перебуває у поєднанні з Сонцем, у одному знайомстві з Нептуном. Цей стелліум принесе успіх у будь-яких творчих починаннях, нових проектах, освіті та викладанні.

Люди стануть чутливішими, душевнішими і добрішими один до одного. З’явиться можливість розширити фізичні та ментальні обрії. Можливі містичні занурення та релігійні екстази. У фінансовому плані сьогодні також на багатьох чекає успіх. Декому вдасться задіяти хитрі фінансові схеми заробітку.

Особливого успіху очікує людей мистецтва. Визнання отримають художники, музиканти, поети, фотографи та актори. Місяць у тріні із Сонцем дає добро практично на будь-які починання. Гармонійний аспект Сонця з Ураном подарує несподіваний успіх. Дерзайте, і у вас все вийде!

18 БЕРЕЗНЯ

Це гармонійний день, коли панує справедливість та рівновага. Сьогодні у вас вдасться підтримати внутрішній комфорт, якщо ви у всьому будете знати міру. В цей час у кожного посилиться особиста енергетика. Цей день особливо сприятливий для творчих та духовних людей. Сьогодні у багатьох вдасться виявити свої здібності та таланти на найвищому рівні.

Цей день підходить для того, щоби реалізувати свої плани. Слабовільних людей, які не знають чого хочуть, зірки можуть підштовхнути до оновлення. Цей день підходить для кохання та романтичних зустрічей. Романтичне побачення сьогодні пройде спокійно та гармонійно. Цьому сприятиме стояння Сонця, Нептуна, Юпітера та Меркурія в одному знаку, яке посилить вплив Марса у поєднанні з Венерою. Якщо ви мріяли про високе і духовне кохання, зараз саме час виконати своє бажання.

Оскільки Венера з Марсом знаходяться у Водолії, ви можете зустріти нове кохання. Якщо ви давно у стосунках, ви зможете оновити ваші почуття. Загалом цей день буде багатий на приємні сюрпризи та подарунки долі. Секстиль Меркурія з Ураном принесе нові знайомства та зустрічі. У вас можуть з’явитись нові оригінальні ідеї. Гармонійний аспект Місяця з Плутон подарує вам ділову хватку і допоможе вирішити емоційні проблеми.

30 БЕРЕЗНЯ

Це сприятливий день, коли можливе духовне зростання. Зараз можна осягати істину і набувати духовних знань. Підходить для усвідомлених снів та роботи з астральними проекціями. Щоб досягти бажаного, потрібно контролювати свої емоції і намагатися перебувати в піднесеному настрої.

Цей день добре підходить для того, щоб купити чи продати нерухомість, зайнятися ремонтом чи іншими побутовими справами. При цьому пам’ятайте, що сьогодні краще не перенапружуватися. Сьогодні на багатьох чекає успіх і в особистому житті. Романтичні стосунки складатимуться гармонійно.

Побачення з коханою людиною дозволить розкрити у собі нові якості та почуття. Ваші стосунки засяють новими яскравими гранями. З’єднання Сонця з Хірон подарує удачу в матеріальних справах. Секстиль Сонця до Марса допоможе впоратися зі справами та вирішити будь-які проблеми. У цей час ви відчуєте приплив енергії та життєвих сил.

Якщо ви довго не могли оформити якісь документи, з’єднання Меркурія із Сонцем допоможе зробити це зараз. Також у цей день на вас чекають зустрічі з приятелями, нові знайомства та багато спілкування. Це вдалий час для того, щоб завести домашнього вихованця, який у майбутньому подарує вам багато приємних емоцій.

You cannot copy content of this page