fbpx

Щасливі стосунки в березні 2024 року чекають на ці знаки зодіаку — прогноз астролога

“Кожен кінець — це новий початок,” — кажуть мудреці. Березень приходить з упевненістю, що зміни, які ви шукали, нарешті трапляться. Риби — останній знак зодіаку, а Овен – перший, тому тема закінчень і почав переважатиме весь місяць.

Але також у цьому поточному циклі є перше затемнення у Терезах, яке створює фон якоїсь несподіваної магії, оскільки місячне затемнення відбудеться 25 березня. Постарайтеся зрозуміти, що багато ваших намірів будуть втілені в життя або ви побачите значний прогрес цього місяця. Однак це не буде без необхідного закінчення вашого романтичного зростання.

19 березня сонце переходить в Овна, починаючи не лише новий сезон зодіаку, а й відзначаючи астрологічний Новий рік, що збігається з рівноденням. Це сильний момент нових початків, які будуть будуватися на закінченнях, що відбулися раніше цього місяця.

Гороскопи для 5 знаків зодіаку, відносини яких покращуються у березні 2024 року:

1. Терези

Березень 2024 року — це все про те, як ваше зростання перетворило любов, яку ви хочете отримати, і ту, яку ви вирішите прийняти.

Овен може керувати вашим романтичним життям. Риби, як і раніше, допомагають вам підходити до питань більш здорово, що означає, що цього місяця може знадобитися щось закінчити. Зрештою, це дозволить вам нарешті відчути, що ви покращуєте своє романтичне життя у всіх тих аспектах, які вам потрібні.

Вузли долі (Місячні вузли) в даний час знаходяться у вашому знаку та в Овні, а з першим затемненням у вашому знаку, яке відбудеться 25-го, чекайте, що ви переживете серйозний момент зростання всередині себе.

Південний вузол у Терезах допомагає вам позбутися від токсичних циклів у коханні, які тримали щастя вдалині, таких як взаємозалежність, догоджання оточуючим та сумніви в собі. При впливі Риб ви підходите до кохання більш здорово і динамічно, що дозволить вам мати зрілу любов, яку ви шукаєте.

Остання чверть Місяця та ретроградний астероїд Паллада відбудуться у Стрільці, у вашій зони комунікації, що означає, що у березні на вас чекають важливі розмови. Однак вони будуть схожі на опорні точки для решти березня, з останньою чвертю Місяця у Стрільці, що відбувається 3 березня, та ретроградністю Палади 29-го.

Зосередьтеся на роботі, яку вимагає від вас ця енергія, щоб проаналізувати, що вам потрібно відпустити і як ви можете підходити до кохання чи ваших відносин більш здорово, з урахуванням вашого зростання. Коли ви дозволяєте собі перетворитися на більш зцілену версію себе, ви також зможете нарешті випробувати більш здорове кохання.

2. Діва

Місяць центрується навколо енергії Риб та Овна, яка активізує ваш будинок стосунків, кохання, інтимності та трансформації.

У той же час, остання чверть Місяця та затримка Палади у Стрільці порушують питання про будинок та сім’ю.

Меркурій в Овні розпочне березень із важливими розмовами, які, ймовірно, стосуватимуться майбутнього ваших стосунків, зміцнення вашої прихильності та духовності. Ви зрозуміли, що вам не потрібно чіплятися за старі ідеали в коханні і натомість рухаєтеся у бік більшої свободи для себе та свого партнера.

У вас обох вже виникло розуміння, що ваш союз стає сильнішим, коли ви обидва отримуєте можливість досліджувати різні шляхи зцілення чи досліди. Завдяки цьому ви не тільки набули нового рівня впевненості у відносинах, але й комфорту, який ви завжди шукали.

Якщо ви відчували себе невпевнено щодо шляху існуючих відносин чи початку нових, питання виникнуть з більшою ясністю у березні. Просто пам’ятайте, що здорові стосунки повинні дозволяти вам відчувати більше життя, а не менше.

І коли ви почуваєтеся у безпеці, ви також знаєте, що ні ви, ні зростання вашого партнера ніколи не загрожує союзу, який ви створили. Прийміть це і дозвольте собі мріяти про таке життя, яке задовольнить ваші потреби.

3. Стрілець

2024 наблизить вас до бажаного романтичного партнерства. У березні ви нарешті відчуєте, що значних успіхів досягнуто.

Ця зміна у вашому житті викликана Північним Місячним вузлом в Овні, який активізує вашу зону прихильності, шлюбу, дітей та радості. У той же час, березень 2024 року допоможе зміцнити впевненість і мотивацію для початку важливих кроків.

Березень починається з останньої чверті Місяця у Стрільці, яка готує вас до нових початків, які ви шукаєте. Ваш зодіакальний знак може знадобитися прийняти себе і прощення, перш ніж повірити, що цей новий розділ може бути іншим. Це стане важливим, оскільки Меркурій переміститься до Овна 10 березня, розпочавши розмови про прихильність та майбутнє.

Постарайтеся пам’ятати: те, що ви вибираєте у своєму романтичному житті, відображає лише те, де ви самі з собою. І що незважаючи на всі розбиті серця у вашому минулому, ви гідні та здатні використовувати цю нову можливість для прихильності.

Марс і Сонце рухатимуться через Риби, приєднуючись до Сатурна у цьому водному знаку та активізуючи теми будинку, сім’ї та зцілення. Це була область особливої уваги для вас, і ви, можливо, замислювалися про покупку будинку або квартири та серйозне будівництво над міцною основою для вашого відношення та всіх мрій про сім’ю.

У кожному кроці на шляху до більшої прихильності чи шлюбу цього місяця вас повністю підтримують зірки. Ви повинні спочатку переконатися, що проводите внутрішню роботу, щоб скористатися своїм шансом на справжнє кохання.

4. Овен

У березні 2024 року ви готуєтеся до нового початку в коханні, чи це початок нових відносин або підняття існуючих на новий рівень.

Але вам все ще потрібно бути обережним, щоб ви могли втілити уроки Північного Місячного вузла у знаку Овна.

У вашому житті можуть бути інші проблеми, які можуть випробувати ваше зосередження на романтичному житті і тому, що ви хочете розвивати тут. Кожен вибір, зроблений з метою більшого щастя і майбутнього, про яке ви мрієте, повинен дати вам впевненість, що ви можете досягти великих успіхів у березні.

Ваш знак зодіаку в центрі уваги в березні, ви не тільки насолодитеся всіма перевагами свого сонячного повернення, але й більше відповідатимете своїй істинній природі. Коли ви відчуваєте себе владними, щоб бути самими собою, Марс, Сонце та новий Місяць будуть у Рибах, що допоможе вам знову зв’язатися з вашою інтуїцією та мріями. У цей час вам важливе самопідтвердження, щоб повірити, що можна створити зовсім інші відносини, ніж у вас коли-небудь було.

Під впливом останньої чверті Місяця та затримки Палади у Стрільці, що підкреслюють ваш будинок удачі, подорожей та розширення, ви можете прагнути внести у ваші відносини хвилювання та новизну. Все це – частина того, щоб стати самим собою.

У березні буде безліч можливостей для здійснення бажань, але найважливішим моментом стане Місячне затемнення у знаку Терезів 25 березня. Це затемнення відбудеться у вашому будинку стосунків та любові та допоможе отримати новий погляд на ваші романтичні вибори. Місячні затемнення приносять емоційні зміни чи усвідомлення.

Теми, що виникають у цей час, будуть актуальними для вас протягом більшої частини року, до Сонячного затемнення у знаку Терезів 2 жовтня. Вони допоможуть вам прийняти свою справжню сутність і створити здорові справжні стосунки, які зможуть супроводжувати на всіх етапах життя.

5. Близнюки

Ваш місяць може початися обережніше, з останньою чвертю Місяця у знаку Стрільця, що вимагає звільнити місце для нового початку.

Це не обов’язково означає розлучення. Вам просто потрібно позбавитися застійної енергії або старих образ, щоб повністю відчути весь магічний потенціал, який березень приготував для вас. Стрілець відповідає за ваші романтичні стосунки та любов, тому використовуйте затемнення 25 березня, щоб переосмислити свої надії та бажання у романтиці.

У березні ви можете відчути більшу активність у своєму соціальному житті, оскільки енергія Овна приваблює вас до нових вражень та зв’язків, допомагаючи відчувати, що ви живете своїм найкращим життям. Однак тут є баланс між вашими романтичними бажаннями та способом, яким ви жили досі.

Це пов’язано з тим, що у вас на шляху долі знаходяться соціальні та романтичні зобов’язання, вимагаючи від вас змінити пріоритети, щоб створити простір для того, що ви дійсно хочете. Не рахуйте, що ви щось втрачаєте. Це можливість мати ідеальне життя та стосунки, про які ви завжди мріяли.

Місячне затемнення у знаку Терезів 25 березня пробудить вашу цікавість та очікування нових подій у вашому будинку шлюбу, дітей та радості. Якщо ви намагаєтеся завагітніти або чекаєте на пропозиції, це може виявитися неймовірно сприятливим часом для обох подій.

Однак, якщо у вас на даний момент немає планів на дітей, будьте обережні з енергією в цей час і використовуйте її для того, щоб вкластися в те, що приносить найбільшу радість і виконання. Настав час відпустити минуле, щоб побачити, наскільки все реально змінилося. У цьому просторі ваше серце зрозуміє, коли настав час сказати “так” усім вашим мріям, що збуваються.

You cannot copy content of this page