fbpx

Щастя Овнів, проекти Дів та почуття Риб: докладний гороскоп з 22 по 28 серпня

Астрологи визначили, до чого варто приготуватись знакам зодіаку цього тижня.

У ОВНІВ тиждень пройде у численних турботах. Ви сповнені суперечливих бажань і дії викликані більше внутрішніми імпульсами, ніж роботою мозку.

ТЕЛЬЦЯМ тиждень обіцяє бути напруженим, але загалом дуже вдалим. Приділіть потрібний час для завершення розпочатих справ. У той же час не займайтеся справами безперспективними.

БЛИЗНЮКИ, вам доведеться проявити свої найкращі якості у спілкуванні з близькими та товаришами по службі. З’явиться можливість по-новому розпорядитися капіталом: грошима, талантами чи часом.

У РАКІВ настає період, коли багато хто має з розумом розпорядитися великою сумою. Не все складатиметься так, як вам хотілося б, особливо це стосується взаємодій з інстанціями.

ЛЕВИ, ви зараз настільки непередбачувані, що виконання важливих справ під загрозою. Особлива удача супроводжуватиме тих, хто займається індивідуальною творчістю та працює з дітьми.

ДІВ залучать проекти, які раніше не викликали ніякого ентузіазму. Багато що зараз виходить само собою, можна приймати він нові зобов’язання.

ТЕРЕЗАМ відкриваються нові перспективи і в особистому, і в суспільному житті. Краще зараз не мати справи із важливими документами: висока ймовірність щось переплутати.

У СКОРПІОНІВ чудовий час для ділових зустрічей та поїздок. З’являється особлива спритність у підприємництві та громадських справах. На роботі вдасться вирішити багато питань.

СТРІЛЬЦІ, ви отримаєте більш точне уявлення про справу, якою займалися останнім часом. Дехто вирішить спробувати себе в якійсь новій галузі. Добре вдається поєднати протилежні бажання.

КОЗЕРІГИ, цього дня більшість людей легко йде на зміни, пробує щось нове. Можете це використати. Тим, хто зайнятий фізичною працею, слід потішити себе сеансом масажу або походом до сауни.

ВОДОЛІЇВ цього тижня чекають на справжні відкриття. Це зручний час для поїздок, зустрічей, обміну інформацією. У вас народжується безліч різноманітних ідей.

РИБИ перебувають у піднесеному настрої та налаштовані виключно на отримання задоволення. Культивуйте це приємне почуття при виконанні звичайнісіньких справ.

You cannot copy content of this page